ارتقا لپتاپ های ایسر سری Swift با تراشه های اینتل

ارتقا لپتاپ های ایسر سری Swift با تراشه های اینتل

شرکت ایسر به طور رسمی اعلام کرده این در حال آماده سازی و ارتقا برخی از سیستم های لپ تاپ خود می باشد که واقعا کیفیت بهتری نسبت به نسخه های قبلی خود خواهند داشت و یک انتخاب بسیار حرفه ای و معقولی از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری محسوب می شود.

ایسر قرار است سری Swift خود را ارتقا دهد و در این حالت نیز شاهد حالت و اتفاقات بسیار فوق العاده و خاصی از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری برای این سری مخصوصا نسخه های Swift 3 و ۵ خواهیم بود که در بهترین حالت ممکن خود قرار دارند.

این شرکت تمام توان خود را برای ارتقا در بخش سخت افزار گذاشته است و قرار است این لپتاپ ها با تراشه های اینتل سازگاری کاملی داشته باشند و همچنین نسخه های جدید پردازنده های اینتل که دیروز رونمایی و معرفی شدند در این محصول وجود خواهند داشت.

ارتقا لپتاپ های ایسر سری Swift باعث می شود تا در سال ۲۰۲۱ شاهد محصولات بسیار متفاوت از سوی این شرکت باشیم که در بهترین حالت ممکن می خواهد بهترین کیفیت ممکن را ارائه دهد که واقعا حالت بسیار خاص و فوق العاده ای محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ایسر با این کار می خواهد نسخه و سری های گذشته خود را در معرض دید و البته در حال فروش بسیار بالا و خط تولید قدرتمند قرار دهد که واقعا بسیار ایده آل و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی تولیدکننده لپتاپ محسوب می شود.

ارتقا لپتاپ های ایسر سری Swift

ارتقا لپتاپ های ایسر سری Swift

ایسر قرارداد سه ساله ای با اینتل به امضا رسانده و در این حالت شاهد اتفاقات بسیار مناسب و خاصی بوده ایم که قرار است به زودی با همکاری این دو غول فناوری به ثبت برسد که محصولات بسیار با کیفیت به همراه حالت های فوق العاده در بازار های جهانی خواهد بود.

درکل همکاری اینتل با ایسر می تواند بازار لپ تاپ های هوشمند را به طور کلی تحت تاثیر قرار دهد و قطعا اتفاقات بسیار مناسب و خاصی از سوی این شرکت ها رخ خواهد داد که واقعا بسیار ایده آل و در عین حال فوق العاده و هیجان انگیز خواهد بود.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر