ارزانترین هارد دنیا با قابلیت های بسیار زیاد

ارزانترین هارد دنیا با قابلیت های بسیار زیاد

کارت های حافظه امروزه نقش بسیار مهمی را در زندگی دیجیتالی افراد در سراسر دنیا دارد و برای هر فردی کاربرد های متفاوتی دارد، این کارت های حافظه برای نگهداری اطلاعات بسیار کارآمد و مفید می باشند و به نوعی بهترین حالت ها را اجرایی می کنند.

در چند ماه اخیر شاهد افت بسیار شدید قیمت هارد های معمولی و اکسترنال بوده ایم که متاسفانه بخاطر شیوع ویروس کرونا بار دیگر قیمت هارد ها و کارت های حافظه به طور چشمگیری افزایش یافت و باعث بالا رفتن قیمت ها شده است.

با وجود اینکه قیمت ها افزایش داشته است ما کارت حافظه ای را برای شما معرفی می کنیم که قیمت بسیار پایینی دارد و عنوان ارزانترین هارد دنیا را به خود اختصاص داده است و همین نیز باعث شده است تا فروش این محصول بسیار بالاتر از حد جهانی باشد.

شرکت Teamgroup با ارائه آخرین محصول خود با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت و با معرفی سری Teamgroup TCUSDX256GUHS46 باعث شد تا شاهد کم قیمت ترین کارت حافظه در دنیا باشیم که تابحال طراحی و ساخته شده است که از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد.

این محصول با قیمت اولیه و پایه ۲۸ دلار به فروش می رسد که بالاترین قیمت بعد از این محصول ۳۲ دلار می باشد که با هم ۴ دلار اختلاف دارند که باعث می شود تا نام این محصول به عنوان ارزانترین کارت حافظه دنیا نامگذاری شود و در تمامی بازار های جهانی برای خود بازار مناسبی نیز داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ارزانترین هارد دنیا با قابلیت های بسیار زیاد

Teamgroup ارزانترین هارد دنیا

این محصول بسیار خاص و جالب می باشد و عنوان ارزانترین باعث می شود تا حس خوبی به این محصول داشته باشیم، این حافظه مانند دیگر کارت های حافظه از قدرت بالایی برخوردار می باشد، هم ضد آب و هم مقاوم در برابر شوک های الکتریکی می باشد.

این محصول در سال ۲۰۱۹ ارزانترین وسیله الکتریکی دنیا را به خود اختصاص داد و طبق گفته های مدیر اصلی این شرکت قرار است در سال ۲۰۲۰ شاهد برخی از محصولات جدید این شرکت با قیمت های بسیار پایین باشیم که قرار است شگفتی ساز شوند در دنیای الکترونیک.

اگر به دنبال سرعت بالا و دقت خوانایی بیشتر هستید به دنبال این محصول نروید چون برای شما مناسب نمی باشد و مخصوص افرادی می باشد که با حافظه های زیاد با قیمت کمتر می باشد که فقط برای ذخیره سازی اطلاعات نیاز به چنین محصولات الکتریکی دارند که بسیار مناسب باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. امیر خان میگه

    سامسونگ۵ G را به ۱۳ pro تغییر دادم

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر