ارزش ۱ میلیارد دلاری گوگل در سال ۲۰۲۰ تا به امروز

ارزش ۱ میلیارد دلاری گوگل در سال ۲۰۲۰ تا به امروز

تا به امروز نام گوگل حتما به گوشتان خورده است و تا حالا دانسته اید که این شرکت چه کارهایی را انجام می دهد و در کدام کشور می باشد. این شرکت در ایالات متحده قرار دارد و به بزرگترین شرکتی تبدیل شده است که سهام آن بیش از ۱ میلیارد دلار شده است.

الفبای گوگل بخشی از این  موفقیت بوده است که توانسته برای این شرکت امتیاز بیشتری را به دست بیاورد. به گفته وال استریت ژورنال گوگل موفقیت بیشتر خود را از طریق گوگل Alphabet (الفبا) به دست آورده است و توانسته خود را در صدر برترین ها قرار دهد.

این سازمان اعلام کرده است گوگل توانسته است با بالا بردن سطح کیفیت خدمات دهی خود در تمامی بخش ها به رکورد سهام بالای یک میلیون دلار دست برسد که یک رکورد و آمار جالبی برای این شرکت می باشد که می توان گفت حرکتی موفقیت آمیز برای این شرکت بوده است.

ارزش ۱ میلیارد دلاری گوگل در سال ۲۰۲۰ این شرکت را به صدر با ارزش ترین شرکت سال تبدیل کرده است و گفته می شود این رتبه بندی باعث شود تا خدمات دهی گوگل نسبت به دیگر شرکت ها دچار تغییرات بسیار زیادی خواهد شد.

گوگل ار سال ۲۰۱۵ گوگل الفبا را راه اندازی کرده است و روی این خدمات دهی که بیشتر روی کاربران هدف گذاری کرده است شروع به کار کرده است و گفته می شود این خدمات دهی یکی از برترین حالت های اول این شرکت محسوب می شود و بهترین خدمات دهی این شرکت را به رخ می کشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ارزش 1 میلیارد دلاری گوگل در سال 2020 تا به امروز

ارزش ۱ میلیارد دلاری گوگل در سهام

گوگل از سال ۲۰۰۴ به صورت ویژه ای شروع به خدمات دهی کرده بود و تا حالا خدمات زیادی را برای کاربران خود ارائه کرده است که می توان گفت این خدمات دهی یکی از بهترین ها خواهد بود که تا بحال این شرکت به خود دیده است.

پیشنهاد های زیادی در این سال ها برای گوگل برای تغییر نام و لوگو این شرکت ارائه شده بود که می توان گفت مهم ترین آنها تغییر نام گوگل به GOOG و G00GL می باشد که از طرف کاربران و دیگر شرکت های برای این شرکت ارائه میشد که تمامی آنها رد شد.

حالا گوگل به ارزشمندترین شرکت ممکن در دنیا تبدیل شده است و با قرار گرفتن در صدر بالاترین ارزش سهامی را بین شرکت های دیگر داشته است و توانسته با بالاترین سهام ممکن به صدر تکیه بدهد. ارزش ۱ میلیارد دلاری گوگل از بیشتر شرکت های بزرگ بالاتر بوده استو

شرکت های بزرگی همچون آمازون و مایکروسافت بعد از این شرکت قرار گرفته اند و در رده های بعدی قرار دارند و در پی این شرکت می باشند تا با بالا بردن کیفیت خدمات دهی خود را به گوگل برسانند. گوگل در سال جدید شاهد تغییرات جدید نیز خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع androidauthority

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.