ارز دیجیتالی لیبرا فیسبوک از سال آینده شروع به فعالیت می کند

ارز دیجیتالی لیبرا فیسبوک از سال آینده شروع به فعالیت می کند

ارز دیجیتالی فیس بوک از سال ۲۰۱۸ به طور محسوس معرفی شد و برخی از ویژگی ها و همچنین قابلیت های جذاب و منحصر به فرد این شرکت به نمایش گذاشته شد، این ارز دیجیتالی قرار است با توسعه های متفاوت و بسیار زیادی عرضه بازار های جهانی شود.

لیبرا نام این ارز دیجیتالی می باشد که توسط شرکت فیسبوک ساخته و توسعه داده شده است و قرار است از سال جدید میلادی به طور انحصاری عرضه شود و در برخی از معاملات اساسی و مهم مورد استفاده قرار بگیرد که می تواند اتفاقی جالب و خاص باشد.

طبق اعلام فیسبوک، این ارز دیجیتالی در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و مانند بیتکوین می تواند یکی از اساسی ترین بخش های خاص و فوق العاده جذاب باشد که از سوی این شرکت بسیار حرفه ای و فوق العاده قدرتمند از سوی این شرکت ارائه داده شود.

ارز دیجیتالی لیبرا فیسبوک طبق گفته های مجله فایننشال تامیز، جزو ارز های دیجیتالی مهم دنیا می باشد و قرار است در آینده ای نه چندان دور شاهد توسعه فوق العاده این ارز باشیم که جزو محصولات بسیار جذاب و ایده آل در آینده خواهیم بود که توسط فیسبوک ارائه داده خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای راه اندازی این ارز دیجیتالی فیسبوک باید برخی از مراحل بانکی و اداری را به طور کامل طی کند تا بتواند از خزانه داری ایالات متحده آمریکا مجوز استفاده از این ارز را بگیرد که دریافت این مجوز حدود یک سال زمان بر خواهد بود و همین موضوع راه اندازی این ارز را به تاخیر انداخته است.

ارز دیجیتالی لیبرا فیسبوک

ارز دیجیتالی لیبرا فیسبوک

یکی از دلایلی که زمان زیادی برای رونمایی و استفاده این ارز وجود داشت، دریافت تاییده ها و همچنین برخی از مجوز های سنگین و بزرگ بود که فیسبوک توانسته برخی از آنها را به دست بیاورد و برخی دیگر را در حال به دست آوردن می باشد.

طبق گفته برخی از رسانه ها این ارز قرار است به طور کامل در کشور آمریکا راه اندازی شود و همچنین مانند دیگر ارز های داخلی این شرکت مورد استفاده قرار بگیرد که قطعا باعث افزایش سود و درآمد شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای فیسبوک خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر