ارسال توالت فرنگی به فضا :آخرین دستاورد ناسا

ارسال توالت فرنگی به فضا :آخرین دستاورد ناسا

بلاخره بعد از مدت ها ناسا از تحقیق و کشف برخی از یافته ها درمورد ایجاد یک دستشویی فضایی بلاخره به یک طرح نهایی دست یافت و امروز به طور رسمی فضاپیما حامل این این دستگاه را به مدار زمین ارسال کرد.

این فضاپیما برای حمل این توالت به مدار زمین و به ایستگاه فضایی فرستاده شده است تا فضانوردان به جای استفاده از پوشک به بهترین شکل ممکن از قابلیت های منحصر به فرد و ایده آل این توالت نهایت استفاده را داشته باشند و به مشکل برخورد نکنند.

ناسا از تمامی لحاظ این عملیات را یک پیروزی اعلام کرده و هنوز شکل کلی این دستشویی مشخص نشده اما گفته می شود یک طراحی بسیار جذاب و منحصر به فرد برای این بخش فراهم شده است، امروز این اختراع به دست فضانوردان می رسد.

ارسال توالت فرنگی به فضا یک عنوان نه چندان جالبی برای کاربران دنیای مجازی می باشد اما می توان گفت یک اتفاق هوشمندانه از سوی ناسا برای دستاورد بسیار هوشمندانه و فوق العاده خاص این شرکت قدرتمند دنیای فناوری محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از تمامی لحاظ این اختراع و این عملیات بسیار هوشمندانه می باشد و به نظر می رسد ناسا یک قدکم دیگر از رقیب سنتی خود یعنی اسپیس ایکس جلو افتاده است و همین ماجرا باعث به وجود آمدن حالت هایی شده است که این شرکت را به طور کلی به جلو می اندازد.

ارسال توالت فرنگی به فضا

ارسال توالت فرنگی به فضا

ناسا هنوز توضیحات اضافی و تکمیلی درمورد این اختراع منتشر نکرده و باید منتظر توضیحات ناسا درمورد این اتفاق باشیم که به بهترین شکل ممکن انجام گرفته است و از تمامی لحاظ در بالاترین سطح ممکن خود قرار دارد.

به نوعی می توان گفت یک اختراع هوشمندانه از سوی ناسا می باشد که توانسته به بهترین شکل ممکن تمامی حالت های ممکن را برآورده کند و قابلیت بسیار جذابی برای فضانوردان محسو می شود که می توانند کار های خود را بدون ایجاد مشکل انجام دهند.

ـــ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ـــ

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر