فضاپیمای جدید اسپیس ایکس آماده پرتاب می باشد

فضاپیمای جدید اسپیس ایکس آماده پرتاب می باشد

شرکت اسپیس ایکس تنها چند روز تا پرتاب آخرین فضاپیمای جدید خود فاصله دارد و این شرکت در حال ثبت یک اتفاق بخصوص در تاریخ دولت آمریکا محسوب می شود، این فضاپیما قرار است در ۲۷ ماه مه یعنی تا ۴ روز دیگر به فضا فرستاده خواهد شد.

این ماموریت با نام Demo-2 نامگذاری شده است و اولین ماموریت بعد از یک دهه در خاک ایالات متحده می باشد که یک انسان به فضا فرستاده می شود و دیگر عملیات ناسا و اسپیس ایکس از دیگر کشور ها بوده است که این عملیات جالب خواهد بود.

فضانوردان ناسا، باب بهنکن و داگ هورلی در این فضاپیما حضور خواهند داشت و حدودا بعد از ۵ ساعت پرواز به مرکز ایستگاه فضایی بین المللی خواهند رسید که یک ماموریت بسیار حساس برای ناسا و اسپیس ایکس محسوب می شود که بسیار فوق العاده خواهد بود.

فضاپیمای جدید اسپیس ایکس همراه با موشک فالکون ۹ این شرکت پرتاب خواهد شد و می تواند بسیار مهم و البته حساس باشد که این شرکت این عملیات را به عهده گرفته است که در صورت عدم موفقیت شاهد خطرات جانی و مالی بسیار زیادی برای این شرکت خواهد داشت.

عملیات اسپیس ایکس بسیار پیچیده می باشد و قرار است این فضانوردان به مدت نامشخصی در ایستگاه بین فضایی بین المللی مستقر باشند که قطعا بسیار کار ساده ای نخواهد بود و عملیات هم به صورت محرمانه بوده و هنوز هیچ اطلاعاتی در این مورد منتشر نشده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فضاپیمای جدید اسپیس ایکس آماده پرتاب می باشد

پرتاب فضاپیمای جدید اسپیس ایکس

ناسا و اسپیس ایکس برنامه های جدید خود را به صورت مشترک انجام می دهند که باعث کاهش هزینه ها و البته موفقیت های زیاد برای هر دو بخش می شود اما سوال مهم این می باشد که چرا با یکدیگر به توافق رسیده اند.

چند سال پیش این دو شرکت به طور ویژه ای با یکدیگر رقابت داشتند و این باعث میشد تا شاهد ایجاد حالت های مختلف در حوزه نجوم باشیم اما در چند سال اخیر شاهد همکاری های بسیار حساس و فوق العاده این دو سازمان با یکدیگر بوده ایم که با موفقیت همراه بوده است.

این عملیات نیز توسط سازمان ناسا و شرکت اسپیس ایکس به صورت مشترک انجام خواهد گرفت که باعث به وجود آمدن یک سوال بسیار مبهم از این دو طرف می باشد که گنگ بودن مسئله را بسیار زیاد خواهد کرد.

پاسخگو نبودن درمورد این عملیات و منتشر نشدن هیچ اطلاعاتی درمورد این عملیات باعث می شود تا سوالات بسیار زیاد شود و شک داشتن به همکاری این دو شرکت در حوزه نجوم شایعات بسیار زیادی را درمورد هر دو طرف و دولت آمریکا به وجود بیاورد که شاید واقعیت داشته باشد و یا فقط شایعه باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.