ارسال ماهواره توسط بریتانیا به مدار زمین آماده می شود

ارسال ماهواره توسط بریتانیا به مدار زمین آماده می شود

کشور انگلیس در حال آماده کردن تجهیزات داخلی خود برای پرتاب یک ماهواره به مدار زمین می باشد که قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده ای را از خود به نمایش خواهد گذاشت که واقعا می تواند بسیار جذاب و فوق العاده و خاص باشد.

این کشور اعلام کرده قابلیت های متنوع و زیادی در این ماهواره قرار داده خواهد داشت و ما شاهد اتفاقات بسیار متفاوت و جذابی از سوی این کشور برای پرتاب این ماهواره خواهیم بود که می تواند بسیار جذاب و البته فوق العاده باشد که برای صنعت هوافضا این کشور اروپایی کمک زیادی می کند.

در قاره اروپا فقط روسیه کشور قدرتمند در حوزه هوافضا می باشد و انگلیس نیز می تواند با موفقیت انجام دادن این عملیات بهترین عملکرد ممکن را داشته باشد و ما شاهد این باشیم که این کشور نیز می تواند عملیات و پروژه های جدید زیادی را در حوزه فضانوردی و نجوم انجام دهد.

ارسال ماهواره توسط بریتانیا قرار است تا ماه آینده تکمیل شود و در آخر ماه بعدی میلادی شاهد پرتاب به صورت رسمی به مدار زمین خواهیم بود که قابلیت های بسیار جذاب و زیادی خواهد داشت و این عملکرد یعنی پیشرفت چشمگیر این کشور در حوزه هوافضا می باشد.

عملکرد مثبت و فوق العاده این کشور در چند سال اخیر باعث شده تا انگلیس به فکر راه اندازی یک ماهواره جدید با قابلیت های زیاد و بومی باشد که می تواند قدم بزرگی از سوی کشور انگلستان برای راه اندازی و اجرایی کردن این حالت بسیار خاص و فوق العاده باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ارسال ماهواره توسط بریتانیا به مدار زمین آماده می شود

ارسال ماهواره توسط بریتانیا

مدار زمین اولین مقصد کشور انگلیس خواهد بود که اگر با موفقیت همراه باشد این کشور برنامه های زیادی را در نظر دارد و می خواهد به طور کامل این عملیات را راه اندازی کند که به نظر می رسد عملیات و پروژه های بسیار سنگین و خوبی در انتظار حوزه نجوم خواهد بود.

عملکرد بی نظیر و عالی انگلیس در ارائه برخی از داده های نجوم باعث شده تا این کشور از نظر ناسا جزو معدود کشور هایی باشد که می تواند صلاحیت عملیات فضایی را داشته باشد که این کار نشان دهنده حالتی بسیار مناسب و فوق العاده ای برای این کشور محسوب می شود.

بلاخره بعد از مدت شاهد این خواهیم بود که یک کشور علاوه بر آمریکا، چین و روسیه یک پرتاب رسمی و فوق العاده خواهد داشت که قطعا صنعت هوافضا و نجوم را درگیر خود خواهد کرد و در صورت موفقیت برای انگلیس مزایای بسیار فوق العاده و زیادی خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر