از کجا بدانیم نسخه مرورگر کروم کدام است

از کجا بدانیم نسخه مرورگر کروم کدام است

مرورگر های زیادی در دنیای وب وجود دارد و هر کاربری طبق عادت ها و امکانات مختلف آنها را انتخاب می کنند. بهترین و پر استفاده ترین مرورگر دنیا (کروم) که از لحاظ امنیت و دسترسی بهترین مرورگر دنیا شناخته می شود نام دارد. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با دانستن نسخه مرورگر کروم سیستم عامل خود آموزش دهیم، پس با ما همراه باشید تا آموزش جذابی داشته باشیم.

شما برای اینکه بخواهید نرم افزار کروم خود را ارتقا دهید نیاز به این دارید که نسخه آنرا بدانید یا اگر دوست دارید برای فهمیدن این مسئله با این آموزش همراه سیم پو باشید.

خود من به شخصه مشکلی در مرورگر کروم داشتم و برای آپدیت کردن نیاز به مسائلی داشت تا بتونم با سیستم عامل ویندوز ۱۰ ست کنم. برای همین نیاز به نسخه مرورگر کروم نیاز داشتم، شما هم شاید به این مشکلات برخورد کنید. این دسته از افراد یا بلدن کار را انجام دهند یا سراغ گوگل می روند. من در این مقاله به راحتی آموزش بدم.

شما برای اینکه حتی برای یک بار در تمام زندگی نیاز به دانستن نسخه کروم خود نداشته باشید، اما برای دانستن یا اطلاع از نسخه کروم خود می توانید مراحل زیر را انجام دهید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از کجا بدانیم نسخه مرورگر کروم کدام است

آموزش فهمیدن نسخه مرورگر کروم

برای دانستن نسخه کروم خود به دانش خاصی نیاز ندارید و قرار هم نیست که یک کار بزرگ یا سختی انجام دهیم، شما در قسمت سمت راست بالا، روی سه نقطه کلیک کنید و روی گزینه settings کلیک کنید.

پنجره ای مانند تصویر بالا برای شما باز خواهد شد، شما در بخش سمت چپ پایین روی گزینه About Chrome کلیک تا صفحه جدیدی برای شما باز شود و بعد از وارد شدن به این صفحه شما مشخصات کامل مرورگر خود را دریافت خواهید کرد و تمام مشخصات و مربوط به نسخه سیستم عامل و نسخه مرورگر خود را مشاهده خواهید کرد.

در این صفحه شما بجز مشخصات کلی مرورگر ، می توانید به صفحات دیگری که در پایین مشخصات نسخه آمده است مراجعه کنید و با مطالعه کردن آنها به مشخصات کامل و سری های مختلف کروم دسترسی داشته باشید و اطلاعات خود را افزایش دهید.

امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد و بتوانیم نیاز شما را مرتبط با این موضوع را بر طرف کرده باشیم، سیم پو دنیای فناوری و تکنولوژی.

منبع theverge

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

2 نظرات
 1. نینا میگه

  تنظیمات پروکسی رو تو قسمت ادونس کروم تو نسخه جدید از کجا غیر فعال کنم

  1. وحید دلشاد میگه

   توی تنظیمات به بخش Safety check
   مراجعه کنید و گزینه پروکسی را انتخاب کنید
   و از این مسیر آنرا غیرفعال کنید

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر