استارت شرکت اینراید این بار برای بازار ایالات متحده

آژانس حمل و نقل اینراید با بودجه ی 25 میلیون دلاری برای بازار ایالات متحده

استارت شرکت اینراید این بار برای بازار ایالات متحده

شاید برای خیلی هایتان این سوال پیش بیاید که اینراید چیست ؟

اینراید ، استارت آپ وسیله نقلیه خود مختار سوئدی است که برای غلافهای آینده نگرانه طراحی شده است و برای حمل و نقل بار طراحی شده ، این شرکت ۲۵ میلیون دلار بودجه از فروش سری A جمع آوری کرده است که برای تامین اعتبار گسترش آن به ایالات متحده استفاده خواهد شد .

این دور توسط ای کیو تی ونتورس و نوردی نینجا وی سی اجرا و صندوق با حمایت پاناسونیک ، هوندا ، عمران و بانک همکاری های ژاپن برگزار می شود . سایر سرمایه گذاران پیوسته به دور از جمله : شرکت اریکسون ونتسور ، بنیاد نورکسن و سرمایه گذاری Plum Alley و پلاگ و پلی ونتورس . این استارت آپ تا به امروز ۳۲ میلیون دلار جمع آوری کرده است .

خودرو جدید اینراید کاملا کامیون نیست ، اگر چه همان کارهای حمل بار را انجام می دهد . خودروی برقی این شرکت که با نام T-Pod در سال ۲۰۱۷ رونمایی شده بود ، ار ماه می سال جاری در جاده های عمومی تست و اجرا شده است .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سند چشم انداز شرکت اینراید

شرکت استارتاپی اینراید که در سال ۲۰۱۶ تاسیس شد ، چندین قرار داد مشتری از جمله با شرکت ارائه دهنده تدارکات دی بی اسچنکر و سوپر مارکت زنجیره ای لیدی امضا کرده است . اینراید یک قرار داد تجاری با دی بی اسچنکر دارد . گفته شده است که این استارتاپ که بدون نامگذاری آنها در شرکت های بزرگ خرده فروشی مستقر در ایالات متحده نیز امضا شده است .

طبق گفته این شرکت ، این وجه برای استخدام برای افراد بیشتر ، سرمایه گذاری در بستر نرم افزاری شرکت و گسترش بین المللی ، به ویژه در ایالت متحده برنامه هایی است که این شرکت برای آینده تدارک دیده است . اینراید قصد دارد یک دفتر ایالات متحده را در سال آینده افتتاح کند .

رابرت فالک ، بنیان گذار و مدیرعامل اینراید گفت : ” آرمان ما این است که صنعت حمل و نقل را مختل کنیم و بسته شدن سری A ، ما را یک قدم به آن هدف نزدیک می کند . ” بودجه به ما این امکان را می دهد که در ایالات متحده شروع به گسترش کنیم ، نقشه راه فن آوری خود را ارائه دهیم و به سرعت تقاضای مشتری را بر آورده کنیم . ”

با سیم پو همراه باشید تا از دنیای فناوری و تکنولوژی عقب نمانید .

منبع techcrunch
از طريق cimpoo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر