استارشیپ اولویت اصلی اسپیس ایکس خواهد بود

حرف های ایلان ماسک به کارکنان اسپیس ایکس

استارشیپ اولویت اصلی اسپیس ایکس خواهد بود

بعد از اینکه شرکت اسپیس ایکس با موفقیت هرچه تمام عملیات خود را انجام داد و همکاری این شرکت با ناسا که با موفقیت هرچه تمام انجام گرفت حالا شاهد انجام پروژه های جدید از سوی این شرکت هستیم که نشان دهنده حالت های مختلف می باشد.

پس از ارسال موشک کرو دراگون اسپیس ایکس همراه با ۲ فضانورد به مدار زمین ایلان ماسک به تمامی کارمندان خود ایمیل زده و از تمامی آنها خواسته تا هدف اصلی خود را بر روی موشک های استارشیپ بگذارند و این نشان دهنده عملیات جدید و فوق العاده این شرکت می باشد.

این حرکت ایلان ماسک نشان دهنده حالت بسیار فوق العاده  جذاب این شرکت می باشد که در کل باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات متنوع و زیاد برای این شرکت باشیم که در کل باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات متفاوت باشیم.

استارشیپ اولویت اصلی اسپیس ایکس می باشد و این شرکت قصد دارد تا با توسعه این بخش به اهداف خود دسترسی داشته باشد و از این طریق به بهترین نحو ممکن تمامی عملیات خود را انجام دهد و بازگشت قدرتمندانه این موشک می تواند عالی باشد.

موفقیت بیش از حد پروژه موشک استارشیپ باعث می شود تا اسپیس ایکس به اکثر برنامه های فضایی خود دسترسی کامل داشته باشد و از این طریق به بهترین نحو ممکن تمامی چیز هایی که در نظر دارد را با تمامی امکانات و فناوری های موجود انجام بدهد که واقعا عالی می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

استارشیپ اولویت اصلی اسپیس ایکس خواهد بود

استارشیپ اولویت اصلی اسپیس ایکس

اولویت بندی این عملیات برای اسپیس ایکس و ایلان ماسک مهم می باشد و با تمرکز بسیار بالا این شرکت می تواند پروژه های خود را انجام دهد و در نهایت شاهد به وجود آمدن برخی از اتفاقات جذاب و یافته های بسیار فوق العاده از سوی این شرکت باشیم.

این موشک قابلیت های بسیار زیادی دارد و با توانایی هایی که در اختیار شرکت های پرتاب کننده می گذارد یک مزیت بسیار بزرگ برای این موشک محسوب می شود و بخاطر همین در عملیات بزرگ کرو دراگون ناسا با کمک اسپیس ایکس توانست این عملیات را انجام دهد.

این نشان دهنده این نیست که پروژه های دیگر اسپیس ایکس از کار خواهند افتاد و هیچ توجهی به آنها نخواهد شد و ما شاهد این هستیم که این عملیات و پروژه همراه با دیگر برنامه های شرکت اسپیس ایکس همراه خواهد بود و یک حالت بسیار عالی برای انجام عملیات جدید این شرکت خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر