استارشیپ ۲۰۲۴ در مریخ : عملیات جدید اسپیس ایکس

استارشیپ ۲۰۲۴ در مریخ : عملیات جدید اسپیس ایکس

ایلان ماسک رئیس و مدیر شرکت فضایی اسپیس ایکس به طور رسمی اعلام کرده این شرکت قرار است اتفاقات فوق العاده و بسیار هیجان انگیز را از خود به نمایش بگذارد و شاهد حالت های فوق العاده و بسیار هوشمندانه برای بخش نجوم خواهیم بود.

این شرکت قرار است با برنامه ریزی های متعدد و انجام چند پروژه مختلف موشک استارشیپ را به سیاره مریخ بفرستد که واقعا یک عملیات فوق العاده و بسیار هیجان انگیز می باشد که این شرکت توانایی انجام چنین کاری را دارد و می تواند به اهداف خود برسد.

این موشک قرار است طبق برنامه ریزی های اسپیس ایکس در سال ۲۰۲۴ به عمل برسد و دقیقا سه سال دیگر شاهد پرتاب این موشک قدرتمند و فوق العاده سنگین به این سیاره خواهیم بود که احتمال ارسال انسان نیز به این سیاره وجود داشته باشد.

استارشیپ ۲۰۲۴ در مریخ می تواند مرز اکتشافات و دسترسی انسان به پدیده های طبیعی را تا حدود زیادی افزایش دهد و قطعا شاهد اتفاقات فوق العاده و بسیار هوشمندانه از سوی این شرکت هستیم که در بالاترین سطح ممکن قرار خواهد گرفت.

شرکت اسپیس ایکس مهم ترین دغدغه خود را بااین عملیات، ارسال انسان به این سیاره می باشد که نشان دهنده اتفاقات فوق العاده عجیب و خاص می باشد که این شرکت را به بهترین حالت ممکن و همچنین به بالاترین سطح فنی خود می رساند.

استارشیپ 2024 در مریخ

استارشیپ ۲۰۲۴ در مریخ

موشک استارشیپ شرکت اسپیس ایکس از توانایی و قابلیت های فوق العاده و بسیار هوشمندانه بهره مند می باشد که این شرکت را ترغیب به استفاده از این موشک جذاب و همچنین موفق ترغیب می کند، این موشک با داشتن فناوری های هوشمند و قدرتمند عملیات زیادی را با موفقیت به انجام رسانده.

یکی از معایب این موشک، وزن بسیار بالای آن می باشد که در برخی عملیات به ضرر اسپیس ایکس تمام شده است، البته طبق گفته های ایلان ماسک به احتمال زیاد تغییرات فنی و نوع استفاده از این موشک تا زمان پرتاب به مریخ کلا تغییر کند و با اضافه شدن تجهیزات دیگر به این موشک شاهد بهره گیری از قابلیت های متعدد برای این موشک فوق العاده حساس و قدرتمند باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر