استراتژی آینده آنر رونمایی شد

همانطور که برخی از شما ها هم می دانید هواوی برای نجات یافتن از تحریم های آمریکا، برند آنر را فروخت. هدف این بود که زیربرند آنر به عنوان یک شرکت مستقل به فعالیت خود ادامه دهد و این شرکت برای خرید قطعات و استفاده از سرویس های گوگل در گوشی های هوشمند مشکلی نداشته باشد. اما به نظر می رسد این طرح هرگز جواب نداده است. آنر هنوز برای نصب GMS حق العمل دریافت نکرده است.

صرف نظر از این، آنر برنامه های بلند پروازانه ای دارد. اخیرا، مدیرعامل این شرکت پستی در ویبو خود منتشر کرد و در مورد استراتژی جدید توسعه گفت که می تواند به عنوان ” آنر جدید – در مسیر جدید ” توصیف شود.

استراتژی آینده آنر

این شرکت قصد دارد تا انتشار دستگاه های جدید را در سری مجیک ادامه دهد و هر سال چنین آپدیت هایی را انجام دهد. این سری همچنان یک میدان تست برای فناوری های جدید خواهد بود. پرچمداران جدید نه تنها در خارج تغییر شکل می دهند، بلکه در دوربین ها هم متمرکز می شوند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

البته هدف اصلی ایجاد اکوسیستم اختصاصی آنها است که شامل لپ تاپ، تبلت و نمایشگر هوشمند و سایر محصولات هوشمند خواهد بود. که همه آنها قادر به تعامل با یکدیگر خواهند بود.

اما آیا همه اینها تنها شعار های اعلامی است. تا به حال آنر مستقل دو گوشی آنر V40 و V40 Light Luxury Edition پرده برداری کرده است. که زیاد هم چشمگیر نبوده و خدمات گوگل را ارائه نمی دادند. باید ببینیم که این شرکت در نهایت چه کار هایی را در راستای پیشرفت خود انجام می دهد.

لازم به ذکر است که در اوایل ماه گذشته، جورج ژائو، مدیر عامل آنر در مورد برخی از چالش های پیش روی این برند و همچنین برنامه های آن برای آینده با رسانه های چینی صحبت کرد.

این برند اکنون در اوایل راه است و در حال حاضر هم با اینتل و AMD برای تهیه سخت افزار لپ تاپ های اینده خود است. در حین مصاحبه، ژائو در مورد ایجاد تیم های جدید، سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه و انتقال به دفاتر جدید صحبت کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر