استعفا جک ما از هیئت مدیره Softbank

استعفا جک ما از هیئت مدیره Softbank

جک ما بنیانگذار علی بابا به طور رسمی اعلام کرده است که به زودی از هیئت مدیره سافت بانک خارج خواهد شد و این یعنی به وجود آمدن برخی از مشکلات فنی برای سافت بانک خواهد بود که در عدم حضور این شخص به وجود خواهد آمد.

ادامه این همکاری تا ۲۵ ژوئن ادامه دار خواهد بود و شاهد پایان یک دوره ۱۴ ساله از همکاری سافت بانک با علی بابا خواهیم بود که می تواند برای سافت بانک یک حرکت منفی داشته باشد و قطعا دچار افت روند مالی این بخش خواهیم بود.

این شخص به خاطر علاقه شخصی خود می خواهد بعد از ۱۴ سال همکاری با این سازمان از هیئت مدیره آن خارج شود که می تواند یک تجربه جدید را پس از این حضور پر رنگ و موثر برای جک ما داشته باشد که یک بخش جدیدی را شاید به زودی احداث کند.

استعفا جک ما از هیئت مدیره Softbank یک خبر بد برای این سازمان می باشد و جدا شدن چنین شخصی از یک شرکت منجر به ایجاد برخی از حالت ها می باشد که در نهایت باعث می شود تا به مرز ورشکستگی نزدیک شود که اهمیت حضور این شخص را نشان می دهد.

سافت بانک با حضور جک ما افتخارات و پروژه های زیادی را عملی کرد و به تمامی آنها را به دست آورد اما تنها چیزی که در این میان مهم و پررنگ بود، حضور بسیار تاثیر گذار جک ما در هیئت مدیره این سازمان بود که کمتر از رئیس این سازمان نقشی نداشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

استعفا جک ما از هیئت مدیره Softbank

استعفا جک ما از هیئت مدیره Softbank

علی بابا با مدیریت بسیار فوق العاده جک ما توانسته است به یک مرحله از موفقیت دست یابد و همین نیز باعث خواهد شد تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار خوب و قطعا فوق العاده بعد از خارج شدن این شخص از هیئت مدیره سافت بانک خواهیم بود.

هنوز دلیل استعفا و خروج این شخص از اعضای هیئت مدیره سافت بانک مشخص نشده است و این نشان دهنده به وجود آمدن برخی از اتفاقات می باشد که قطعا بسیار فوق العاده و جذاب می باشد که این شرکت آنرا پیش رو گرفته است و بعد از جک ما نیز کار سختی خواهد داشت.

سازمان سافت بانک با وجود جک ما سرمایه بلند و زیادی جمع آوری کرد و احتمال داده می شود بعد از زمان کوتاهی دچار مشکل بزرگی خواهد بود و این نشان دهنده حالت بسیار بد و عجیب برای این سازمان خواهد بود که قدرت خود را از جک ما گرفته بود. جک ما در توییتری اعلام کرده بود منتظر یک سورپرایز باشیم، باید منتظر ماند و دید که آیا این اتفاق عملی خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر