استعفا مدیر ارشد ناسا بخاطر مشکلات داخلی

استعفا مدیر ارشد ناسا بخاطر مشکلات داخلی

   ناسا در سال ۲۰۲۰ برای دومین بار شاهد کناره گیری یکی از مدیران خود شده است و این وضعیت می تواند برای این سازمان بسیار خطرناک و البته نگران کننده باشد. مدیر دستیار ارشد ناسا، داگ لووررو امروز از سمت خود استعفا داده است.

هنوز ناسا و این شخص دلیل جدایی خود را اعلام نکرده است و برخی از اتفاقات پشت پرده در میان این شخص و ناسا وجود دارد که به احتمال زیاد خبری از تغییراتی در داخل این آزانس می دهد، احتمال دارد این تغییرات مثبت باشد و یا می تواند تغییرات منفی محسوب شود.

طبق ادعای برخی از رسانه ها مدیر ارشد ناسا به دلیل مخالفت با مدیرعامل ناسا در ساخت موشک CREW دراگون به مشکل خورده است که با بی توجهی مدیران دیگر این شرکت مواجه شده است که به فکر جدایی از این سازمان بسیار قدرتمند شده است.

استعفا مدیر ارشد ناسا خبری بسیار مهم در حوزه نجوم می باشد، چون این فرد آزمایشات و کشفیات مهمی برای ناسا به دست آورده بود و یکی از دانشمندان و البته بزرگان ناسا در چند سال اخیر شمرده میشد که متاسفانه از سمت خود کناره گیری کرد.

جالبتر از خبر بالا جذب این فرد توسط اسپیس ایکس ایلان ماسک می باشد که یک پیشنهاد بسیار خوب به این شخص داده شده است و به احتمال زیاد تا چند هفته آینده شاهد رسمی شدن قرارداد این فرد با شرکت قدرتمند و عجیب اسپیس ایکس خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

استعفا مدیر ارشد ناسا بخاطر مشکلات داخلی

استعفا مدیر ارشد ناسا

قبل از این شخص در ماه اول سال ۲۰۲۰ شاهد خارج شدن کن بور سوکس فضانورد قدیمی ناسا از این سازمان بوده ایم که به طور عجیبی آن فرد نیز به تیم اسپیس ایکس پیوست و در حال فعالیت برای برخی از آزمایشات اسپیس ایکس می باشد.

این تغییرات که افرادی از ناسا خارج و به اسپیس ایکس می پیوندند بسیار مهم می باشد و به احتمال زیاد شاید شاهد این باشیم که ناسا از اسپیس ایکس بخاطر جذب کردن کارکنان و مدیران ارشد این سازمان شکایت کند که قطعا پروندده پیچیده و سختی خواهد بود.

سوال مهم اینجا می باشد که چرا بعد از خارج شدن کارکنان و دانشمندان ناسا از این سازمان رو به شرکت اسپیس ایکس می آوردن که از نظر تجهیزات و قدرت با ناسا برابری نمی کند و به طور کلی دانش کافی برای انجام آزمایشات و برخی از تحقیقات را ندارد عضو آن می شوند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر