استفاده مدیر عامل شیائومی از آیفون در انتشار پست جدید

با وجود فراوانی تولید کنندگان داخلی در چین، حدود ۹.۵ درصد از کل گوشی های هوشمند اپل در چین به فروش می رسد. امروز هم که معلوم شد که لی جون، مدیر عامل و بنیانگذار شیائومی هر از گاهی از گوشی آیفون استفاده می کند و نه اینکه از دستگاه های پرچمدار خود مانند شیائومی می ۱۰ پرو و می میکس آلفا.

مدیر عامل شیائومی پستی که با گوشی آیفون منتشر کرده بود حذف کرد، اما خیلی دیر شده بود

پست اخیر او که در آن چندین کتاب در شبکه اجتماعی ویبو را توصیه کرده بود، کاربران چین را به هیجان آورد. زیرا امضای ارسال موجود نشان می دهد که او از چه گوشی برای ارسال پست استفاده کرده است، آیفون.

به طور معمول، این قابلیت توسط شرکت ها برای نکات و تیزر های گوشی های هوشمند آینده خود مورد استفاده قرار می گیرد، اما با این حال این پست به طور ناگهانی حذف شد و دوباره از طریق شیائومی می ۱۰ پرو انتشار شد.

بنیانگذار شیائومی

سهام دار دیگر شیائومی در دفاع از لی به پا ایستاد. وی این را با وضعیت آزمیش رقبا توضیح داد. اما دلیل این آزمایش دیررس آیفون ۱۱ چیست؟ گوشی هوشمندی که بیش از ۷ ماه است که عرضه شده است و چرا این پست دوباره بعد از یک بار حذف منتشر شد.

گفتنی است، شیائومی دائما وسایل خود را تبلیغ می کند و حتی شرکت های مثل اپل را که از آن ها الهام گرفته اند را مخفی نمی کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مدیر عامل شیائومی پرده از تلفن همراه مورد علاقه خود برداشت

اگر به یاد داشته باشید، لی جون، می میکس ۲ را که با استفاده از بدنه سرامیکی ساخته شده است را به عنوان گوشی مورد علاقه شیائومی خود اعلام کرد. سری گوشی های هوشمند می میکس شیائومی به ارائه یک تجربه تمام صفحه مشهور است.

آخرین گوشی در این سری می میکس ۳ بود که نسخه ۵G آن فروش خوبی نداشت. علاوه بر این هنوز هم آپدیت اندروید ۱۰ و رابط کاربری MIU 11 را دریافت نکرده است.

شیائومی به تازگی یک حساب ویبو جدید را برای سری می میکس به ثبت رسانده است و اکنون هم مدیر عامل شرکت از دستگاه قدیمی می میکس ۲ به عنوان گوشی مورد علاقه خود یاد می کند. همه این ها نشان می دهد که به زودی می توانیم شاهد گوشی هوشمند جدید از سری می میکس باشیم.

شیائومی چند ماه پیش دستگاه جدید را از سری می میکس آلفا فاش کرد. اما این فقط یک گوشی هوشمند مفهومی ۲۶۰۰ دلاری بود که هنوز هم برای فروش در دسترس قرار نگرفته است.

به گفته لی جون، ما می توانیم انتظار دستگاه بعدی می میکس، که احتمالا می میکس ۴ را با طراحی بدنه سرامیکی همانند مدل ۲۰۱۷ خود را داشته باشیم.

گوشی های هوشمند با بدنه سرامیکی چیز منحصر به فرد برای شیائومی نیست. گوشی هواوی P40 پلاس که چند ماه پیش منتشر شده و همچنین اوپو فایند ایکس ۲ پرو هم بدنه سرامیکی مجهز بودند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع toutiao

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر