استیکر های متحرک در واتساپ رونمایی خواهد شد

واتس آپ گزارش داده که در حال توسعه استیکر های متحرک است. دقیقا مثل آپدیت قبلی، ویژگی جدید محود به نسخه بتا می باشد. که ممکن است زوتر از آنچه انتظار داریم رونمایی شود.

اولین بار توسط WABetainfo فاش شد که واتساپ در حال آزمایش این قابلیت روی نسخه بتا برای ورژن ۲.۲۰.۱۹۴.۷ اندروید و ورژن ۲.۲۰.۷۰.۲۶ iOS است.

کاربران برای بدست آوردن ویژگی جدی باید در برنامه بتا در فروشگاه های اپلیکیشن مربوط به سیستم عامل خود ثبت نام کنند و در جریان انتشار نسخه جدید باشند.

استیکر های متحرک : چه انتظاری می توان از آن ها داشت ؟

در مورد آپدیت، گفته ها بر این اشاره دارند که این ویژگی دارای سه قسمت است که برچست های متحرک را فعال می کنند. با این حال، آخرین بتا تنها قسمت او را فعال کرده است که کاربران می توانند برچست های متحرک را مشاهده کنند.

از آنجا که گفته می شود این شرکت این قابلیت را در اختیار کاربران انتخابی قرار داده است، ممکن است تعداد کمی از کاربران علیرغم داشتن آخرین نسخه بتا، این ویژگی های را در داخل برنامه مشاهده نکنند. دو بخش دیگر شامل امکان استفاده از استیکر های متحرک ها و دانلود مورد های دیگر از فروشگاه واتس آپ است.

استیکر های متحرک در واتساپ

در حال که دو قابلیت دیگر ممکن است برای برطرف کردن نسخه بتا زمان لازم داشته باشند، ولی نسخه های پایدار هم باید برای دریافت این قابلیت های مدتی زمان بیشتر را صبر کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به علاوه، بتا هیچ حلقه ای از استیکر های را ندارد. این بدان معنی است که کاربران که آن را دریافت می کنند باید هر بار برای پخش انیمیشن روی آن ضربه بزنند. همچنین هیچ اطلاعاتی در مورد فاش شدن این قابلیت های در نسخه های آینده وجود ندارد.

استیکر های متحرک در واتساپ

پیش از این شایعه شده بود که این شرکت این قابلیت را برای رقابت با رقیب خود تلگرام توسعه می دهد. اما، این شرکت بیشتر در تلاش بود تا پرداخت ها، دسترس با چند دستگاه و مورد های دیگر را ارائه دهد.

گزارش ها حاکی از آن است که تنها تعداد کمی از کاربران قادر به ارسال استیکر های متحرک خواهد بود. و اگر قسمت اول را در بتا خود داشته باشند، ممکن است بتوانند آنها را ذخیره کرده و ارسال کنند.

علاوه بر این، AndroidPolice/ پلیس اندروید گزارش داده است که نسخه جدید بتا دارای پنج بسته استیکر متحرک پیش فرض خواهد بود. این پنج بسته شامل Piyomaru, Rico’s Sweet Life, Moody Foodies, Chummy Chum Chums, and Bright Days خواهد بود.

گفته می شود، ارسال استیکر های متحرک به نظر میرسد نادر است و هنوز محود به تعداد کمی از سازندگان است. از این رو، اگر شما هم در نسخه بتا یک از آن ها را دریافت کردید، خود را یک فرد خوش شانس بدانید.

کسانی که هنوز بتا واتساپ را ندارند می توانند آن را دانلود کرده و شانس خود را امتحان کنند. از طرف دیگر کسانی که در نسخه بتا چیزی دستگیرشان نشده است هم باید فقط صبر کنند.

این پیام رسان در تلاش اشت تا توسعه دهندگان را برای حضور گسترده تر به طرف خود بکشد و اقدام به برطرف کردن ایراداتی مثل کد های دعوت اخیر که پیدا شده بود، بکند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر