اسمارت واچ جدید سامسونگ در دست تولید است

اسمارت واچ جدید سامسونگ در دست تولید است

به نظر می رسد سامسونگ در حال تولید اسمارت واچ جدید است، اما ما در حال حاضر تصوری واضح از این اسمارت واچ نداریم که این محصول هنگام آماده شدن روی مچ شما چه چیزی از آب خواهد آمد.

طبق گفته گلکسی کلوپ منبعی که در مورد نشت سامسونگ در گذشته درست بود .این شرکت تحت شماره مدل SM-R840 دارای محصولی است که در دست تولید است.

گلکسی واچ اصلی سامسونگ قبل از رونمایی به SM-R800 گفته می شد، بنابراین ممکن است این وسیله جدید در آن سری از ساعت های هوشمند برتر باشد. سپس دوباره سال گذشته شاهد راه اندازی SM-R820, SM-R830, SM-R825 و SM-R835 بود اما این محصولات در سری گلکسی واچ اکتیو ۲ هنگام رسیدن به مغازه ها بودند.

این امر باعث می شود کمی نا مشخص باشد که این دستگاه جدید وقتی به طور رسمی رونمایی می شود. چه کسی می داند گلکسی واچ ۲ و گلکسی واچ اکتیو ۳ است یا چیز دیگری در کار باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شماره مدل نیز به تنهایی در این نشت ظاهر می شود، هنگامی که در گذشته سامسونگ اغلب انواع مختلفی از ساعت های هوشمند خود را همزمان، با اندازه های مختلف و گزینه های LTE معرفی می کرد. این احتمال وجود دارد که هنوز هم در مورد ساعت هوشمند بعدی سامسونگ این مورد وجود داشته باشد و این نشت تنها بخشی از خانواده است.

مشخصات احتمالی اسمارت واچ جدید سامسونگ

تنها مشخصات موجود در این نشت این است که ظاهرا دارای باتری ۳۳۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بود. این یک باتری خنده دار برای ساعت هوشمند است و شبیه به سلول ۳۴۰ میلی آمپر ساعتی است که در داخل گلکسی واچ اکتیو ۲ قرار داشت.

هیچ تضمینی وجود ندارد که ما به زودی از سامسونگ در مورد ساعت هوشمند جدید بشنویم با توجه به اینکه گلکسی واچ اکتیو ۲ را در ماه سپتامبر به بازار عرضه کرده است، اما یک شماره مدل بیرون آمده که ممکن است یک اشاره ای باشد بر یک محصول جدید نزدیک به عرضه باشد.

سامسونگ قرار است در ۱۱ فوریه در یک رویداد در سانفرانسیسکو از سری گلکسی S11 رونمایی کند، بنابراین ممکن است شنیده شود که در کنار آن تلفن های جدید، گجت پوشیدنی جدید را می شنویم. اگر اینگونه نباشد، سامسونگ ممکن است منتظر کنگره جهانی موبایل در ماه فوریه باشد تا از یک دستگاه جدید رونمایی کند، یا در عوض ممکن است بعدا در سال آینده بیاید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر