اسمارت Things سامسونگ بهینه خواهد شد

اسمارت Things سامسونگ بهینه خواهد شد

به دلیل ویژگی جدید SmartThings Find سامسونگ ، گمشده به معنای این نیست که دیگر هرگز پیدا نشوید. این سرویس دقیقتر و دقیق تر برای مکان یابی دستگاه از فناوری ارتباط بی سیم بلوتوث کم انرژی (BLE) و پهنای باند فوق العاده (UWB) برای ساختن یک نقشه حرارتی مبتنی بر واقعیت افزوده برای بو کردن دستگاه های گمشده استفاده می کند.

SmartThings پلتفرم خانه هوشمند سامسونگ است و ویژگی Find به سرویس Find My Mobile موجود سامسونگ به عنوان ابزاری اساسی برای طرفداران ابزار فراموشکار می پیوندد.

SmartThings Find به شما در یافتن انواع دستگاه های Galaxy ، از جمله هدفون بی سیم Note 20 Ultra ، Galaxy Buds Live – به صورت جداگانه یا بصورت جفت – و Galaxy Watch 3 کمک می کند. ویژگی اصلی “زنگ دستگاه من” وجود دارد ، به شما یک صدای قابل شنیدن می دهد. سرنخ از محل گمشده دستگاه. همچنین می توانید موارد گمشده در داخل برنامه SmartThings Find را گزارش کنید. همانطور که انتظار دارید ، با استفاده از داده هایی که به صورت خصوصی حفظ می شوند ، مکان ها روی نقشه نشان داده می شوند.

تا اینجا ، خیلی عادی. با این حال ، اگر در جستجوی محصولی مجهز به UWB هستید ، مانند Galaxy Note 20 Ultra یا Galaxy Z Fold 2. همه چیز هوشمندانه می شود. جستجوی این ویژگی ها ویژگی جستجو در نزدیکی واقعیت افزوده را فعال می کنند که با استفاده از نقشه حرارتی کار می کند. تصور کنید که این معادل هدایت AR است و در هنگام نزدیک شدن به مکان صحیح ، کسی می گوید “گرمتر ، گرمتر”.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
اسمارت Things سامسونگ

اسمارت Things سامسونگ

یافتن دستگاههایی که به UWB مجهز نیستند اما دارای بلوتوث با انرژی کم (BLE) هستند. محصولات BLE سیگنالی قابل شناسایی توسط SmartThings Find را ارائه می دهند که ۳۰ دقیقه پس از آفلاین بودن دستگاه به مدت ۳۰ دقیقه وارد عمل می شود ، بنابراین لازم نیست نگران قطع شدن دستگاه از شبکه یا کنترل دستگاه و غیرقابل ردیابی آن باشید.

SmartThings Find از طریق به روزرسانی برنامه SmartThings اکنون در ایالات متحده ، انگلیس و کره جنوبی در دسترس است. اگرچه UWB یک مزیت آشکار است ، اما این ویژگی اساسی برای کار SmartThings Find نیست ، بنابراین اگر یکی از دو دستگاه دارای این فناوری را ندارید ، نگران نباشید. ویژگی BLE با تمام سخت افزارهای موبایل Galaxy با Android 8 یا بالاتر ، ساعت های هوشمند با Tizen 5.5 یا بالاتر ، Galaxy Buds Plus و Galaxy Buds Live کار می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر