اسپیس ایکس استارشیپ منفجر شد : تست ناموفق

اسپیس ایکس استارشیپ منفجر شد : تست ناموفق

اسپیس ایکس برای آزمایش اولیه موشک استارشیپ خود امروز را انتخاب کرده بود و متاسفانه شاهد یک حادثه بسیار خطرناک برای این موشک بودیم که متاسفانه بخاطر مشکلات فنی در بخش موتور های استاتیک باعث به وجود آمدن آتش سوزی شد.

این حادثه برای شرکت اسپیس ایکس هزینه بسیار زیادی به وجود آورد که این شرکت باید در این شرایط کرونایی و اوضاع اقتصادی افتضاح باید به دنبال یک راه چاره برای جبران هزینه های به وجود آمده باشد که واقعا کار سختی برای این شرکت می باشد.

نام این نسخه و تست به صورت انحصاری SN4 شناخته میشد که در ماه آوریل برخی از تست های اولیه را با موفقیت پشت سر گذاشت که متاسفانه حالا دچار یک مشکل بسیار بزرگی شده است که متاسفانه باعث منفجر شدن این موشک جذاب و عالی اسپیس ایکس شد.

اسپیس ایکس استارشیپ منفجر شد یک خبر بد و بسیار ناگوار برای امروز می باشد که از سوی خبرگزاری های غربی منتشر شده است و متاسفانه برای شرکت اسپیس ایکس می باشد که واقعا انتظار چنین آتش سوزی و عدم موفقیت از سوی اسپیس ایکس را در این موقعیت حساس و شرایط بحرانی نداشته ایم.

این شرکت قرار بود با استفاده از این موشک به مریخ سفر کند که متاسفانه در تست های اولیه نتیجه مناسب حاصل نشد و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت توانایی این را خواهد داشت که بتواند به بهترین شکل ممکن این موشک را بازسازی کند.

اسپیس ایکس استارشیپ منفجر شد : تست ناموفق

اسپیس ایکس استارشیپ منفجر شد

هنوز دلیل کامل این انفجار مشخص نشده است اما گفته می شود عدم کار کردن موتور های استاتیک طرفین می باشد که باعث احتراق بیش از حد شده است و در نهایت باعث آتش سوزی کامل این موشک شده است که واقعا هزینه زیادی برای ساخت آن شده بود.

این همه افسوس برای این موشک نیست و دلیل اصلی این همه افسوس برای ناکام ماندن عملیات اسپیس ایکس می باشد که به طور یک حرکت صعودی در حال اجرا بود که با منفجر شدن این موشک فعلا به حالت تعویق درآمده است که باید تا زمان بازسازی این موشک منتظر بمانیم.

اسپیس ایکس اعلام کرده است این تست اولیه هزینه های زیاده به وجود نیاورده است اما تصاویر ضبط شده نشان دهنده اتفاقات ناگوار برای این موشک می باشد، و هنوز تعداد زخمی ها و افراد آسیب دیده در این حادثه اعلام نشده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر