اسپیکر بلوتوثی JBL Flip 6 رونمایی شد

اسپیکر بلوتوثی JBL Flip 6 با ویژگی های خوب و قیمت مناسب رونمایی شد. طراحی این اسپیکر از طراحی آخرین اسپیکر های بلوتوثی سری Flip گرفته شده است. با عنوان JBL Flip 6 ارائه شده و دارای لوگو JBL بر روی بدنه است.

غیر از این، سازنده تجهیزات صوتی آمریکایی از مواد با کیفیت براس اسپیکر جدید فلیپ ۶ استفاده کرده است. به عبارت دیگر، ارتقا عمده از نسلی قبلی خود دارد. این اسپیکر بلوتوثی دارای سطح گواهینامه IP677 برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار است. مدت زمان پخش آهنگ از طریق این اسپیکر تا ۱۲ ساعت است و یک پیکر بندی صوتی جدید را تصویب می کند.

علاوه بر این، JBL اسپیکر جدید خود را در داخل بسته بندی سازگار با محیط زیست قرار می دهد که برای تولید آن از کاغذ قابل بازیافت استفاده می کند. برای چاپ طرح روی جعبه هم از جوهر سویا استفاده می شود.

اسپیکر بلوتوثی JBL Flip 6
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشخصات اسپیکر بلوتوثی JBL Flip 6

اسپیکر بلوتوثی JBL Flip 6 در سه گزینه رنگی جذاب در دسترس خواهد بود که شامل ارتشی، مشکی و آبی اقیانوسی است. جدید ترین اسپیگر بلوتوثی جی بی ال دارای یک سیستم صوتی ۲ طرفه جدید است علاوه بر این، این سیستم شامل یک توییتر جداگانه، یک ووفر و یک زوج رادیاتور است. رادیاتور های مفعل دوگانه فلیپ ۶ از لحاظ الگوریتیمی توسط هارمن برای باس عمیف تنظیم شده اند. همچنین دارای ویژگی PartyBoost است. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا فلیپ ۶ را به دیگر اسپیکر های JBL برای پخش همزمان یک فایل صوتی به صورت استریو وصل کنید.

برای تجربه صوتی سفارشی تر شما می تواند برنامه JBL portable را هم دانلود کنید. این اسپیکر از اتصال بلوتوث ۵.۱ پشتیبانی می کند ه به شما امکان می دهد با دو دستگاه دیگر ارتباط برقرار کنید. برای شارژ اسپیکر فلیپ ۶ شاهد یک پورت USB-C هستیم.

فلیپ ۶ شباعت زیادی به نسل قبلی خود یعنی فلیپ ۵ دارد. آخرین اسپیکر بلوتوثی JBL ضد آب است و دارای دکمه هایی برای تنظیم بلندی صدا و پخش و قطع موسیقی است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر