اسپیکر هوشمند شیائومی با دستیار گوگل در هند رونمایی شد

شیائومی ۲۹ سپتامبر دسته ای از محصولات جدید خود را در بازار هند عرضه کرده است. ما شاهد پرده برداری از می واچ، لامپ هوشمند، می بند ۵ و غیره بودیم. به غیر از این ها یک اسپیکر هوشمند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شیائومی هم رونمایی شد. این اولین اسپیکر هوشمند این شرکت برای بازار هند است. همانطور که در عنوان هم ذکر شده این اسپیکر با دستیار صوتی گوگل همراه است.

مشخصات اسپیکر هوشمند شیائومی

در حالی که انبوهی از اسپیکر های هوشمند مجهز به دستیار گوگل وجود دارد، شیائومی ادعا می کند که این پیشنهاد برای کاربران هندی طراحی شده است. اسپیکر‌هوشمند شیائومی همراه با یک اسپیکر ۱۲ وات است و از یک درایو صدای ۶۴.۵ میلی متری استفاده می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با توجه به نام تجاری، پردازنده صدا TAS5805M قدرت بالا و اعوجاج کم را ارائه می دهد. همچنین دارای الگوریتم پیشرفته کنترل پاسخ دینامیکی چند بانده است. همه این عوامل به اسپیکر کمک می کند تا خروجی صدای های فای را ارائه دهد.

اسپیکر‌هوشمند جدید شیائومی همچنین توسط DTS تنظیم شده است تا صدای واضح و بیس پویایی را ارائه دهد. درست مثل هر اسپیکر هوشمند مجهز به دستیار صوتی گوگل است و به راحتی می توان به آن دستور صوتی داد. این دستور می تواند به زبان هندی باشد.

این اسپیکر مستطیلی شکل است و از طراحی مش فلزی با روکش مات بهره می برد. همچنین دارای یک حلقه در بالا صفحه شبیه به اسپیکر های اکو آمازون است. چند دکمه حساس به لمس هم در بالا وجود دارد. که می توانید به وسیله آن ها میزان صدا، پخش و میکروفون را کنترل کنید.

ـــ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ـــ

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر