اشتراک بازی های پلی‌استیشن در Discord آغاز شد

سونی در ماه می سال ۲۰۲۱ به طور رسمی همکاری خود را با پلتفرم Discord اعلام کرد. در بیانیه منتشر شده شاهد عقد قرارداد همکاری بلند مدت و اشتراک گذاری بازی های PS4 و PS5 در این پلتفرم هستیم. امروز نیز این پلتفرم قدرتمند در حوزه گیم به طور رسمی اشتراک بازی های پلی‌استیشن در Discord را شروع کرد.

این حرکت باعث می‌شود گیمر ها تمامی فعالیت های خود را در صورت انجام بازی های آنلاین با دوستان و یا طرفداران خود در این شبکه اجتماعی به نمایش بگذارند. همچنین گیمر ها توانایی این را دارند که با فعال کردن برخی گزینه ها، اجازه ورود دوستان خود به بازی های آنلاین را بدهند.

با متصل کردن حساب کاربری پلی استیشن به پلتفرم Discord، این پلتفرم اجازه این را خواهد داشت که فعالیت های شما را به نمایش بگذارد. این ویژگی باعث می‌شود کاربران زیادی در بازی های آنلاین شرکت کنند و به زبان ساده شاهد یک اجتماع آنلاین گیمر های آنلاین خواهیم بود.

این ویژگی قبل از این در رایانه های شخصی وجود داشت، اما از امروز برای کنسول های خانگی سونی نیز در دسترس خواهد بود و کاربران این پلتفرم قدرتمند توانایی استفاده از Discord را به صورت حرفه ای خواهند داشت.

برای اتصال حساب کاربری پلی استیشن به پلتفرم دیسکورد نیازمند پیوند دادن دو حساب کاربری به یکدیگر است. در قسمت تنظیمات گزینه Connections وجود دارد و با وارد شدن به این بخش روی لوگو پلی استیشن کلیک کرده و مشخصات اکانت پلی استیشن خود را وارد کنید. اگر قبلا این کار را انجام داده اید، حساب پیشفرض برای شما نشان داده خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
اشتراک بازی های پلی‌استیشن در Discord

اشتراک بازی های پلی‌استیشن در Discord

همچنین دسترسی کامل برای پخش آنلاین فعالیت های شما به صورت دستی گرفته می شود تا در پلتفرم دیسکورد نشان داده شود، در غیر اینصورت شاهد کار نکردن حساب کاربری شما خواهیم بود. برای اتوماتیک کردن این وضعیت، فقط اکانت پلی استیشن خود را روی حریم خصوصی آنلاین و اکنون در حال پخش قرار دهید تا به صورت پیشفرض نمایش داده شود.

این ویژگی اکنون تنها برای کاربران ایالات متحده در دسترس قرار گرفته است و طبق گفته پلی استیشن در روز های آینده برای کاربران زیادی ارائه می شود. بعد از در دسترس بودن اشتراک برای شما اگر درمورد اتصال اکانت پلی استیشن خود دچار مشکل شدید و یا سوالی در این مورد برایتان پیش آمد، می تونید در پایین این مطلب باما به اشتراک بگذارید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر