اپراتور T-Mobile اشتراک رایگان MLB.TV را تمدید کرد

اپراتور T-Mobile اشتراک رایگان MLB.TV را تمدید کرد

طی چند سال گذشته شرکت آلمانی تی موبایل با ارائه خدمات شبکه ای و اینترنتی خود در صنعت فناوری در دنیا یکی از محبوب ترین برند ها شده است و همین امر نیز باعث شده است تا شاهد کیفیت بسیار بالای این خدمات از سوی این شرکت باشیم.

این شرکت با ارائه خدمات شبکه ۵G توانسته است بخشی از بازار های جهانی را به خود اختصاص دهد و از همین رو باعث می شود تا شاهد روند رو به رشد محصولات این شرکت در بازار های جهانی باشیم که با استقبال بسیار زیادی نیز رو به رو می شود.

تی موبایل در صفحه رسمی خود در توییر با منتشر کردن خبر اشتراک گذاری رایگان MLB.TV را تا پایان سال ۲۰۲۰ خبر داد، این شرکت این اشتراک را در سال های گذشته نیز به طور رایگان برای کاربران خود منتشر کرده بود که این روند را در سال ۲۰۲۰ نیز ادامه داد.

این شبکه برای پوشش تمامی اخبار و مسابقات ورزشی و بیسبال بوده است که همه ساله تمامی مستند ها و  بازی های زنده ورزشی را به طور کامل پوشش می دهد. اپراتور T-Mobile تصمیم گرفته است تا کاربران با اضافه کردن مشخصات کاربری خود از امکانات این شرکت نهایت استفاده را ببرند.

در این قابلیت جدید کاربر می تواند با وصل شدن به هر دستگاهی در هر مکانی به این شبکه دسترسی داشته باشد و بتواند تمامی مسابقات ورزشی را به طور کامل و زنده تماشا کند که این باعث افتخار این شرکت می باشد که اینگونه خدمات دهی را ارائه می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اپراتور T-Mobile اشتراک رایگان MLB.TV را تمدید کرد

اپراتور T-Mobile

این شبکه اینترنتی قابلیت های بسیار زیادی دارد که برای شما پیشنهاد می کنیم از آن استفاده کنید و از موارد و امکانات و قابلیت های بسیار خاص این سرویس نهایت استفاده را ببرید، این قابلیت فقط برای افرادی در دسترس می باشد که بتوانند در این سرویس ثبت نام کنند.

در مراحل اولیه و روز های اولیه این سرویس پولی خواهد بود که با تبدیل یک روزه این اکانت کاربری به دائمی شما می توانید از قابلیت ۳۶۵ روزه این سرویس استفاده کنید و به صورت رایگان به تمامی مسابقات ورزشی که از سراسر دنیا پخش می شود دسترسی داشته باشید.

تی موبایل با این حرکت باعث شده است تا شاهد تغییرات زیادی در پخش مسابقات ورزشی آنلاین باشیم که طبق گفته های شرکت تغییرات دیگری نیز به این سرویس اضافه خواهد شد تا شاهد قابلیت های دیگر و بهتری نیز از این سرویس پخش آنلاین باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع androidauthority

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر