اضافه شدن ایموجی به مسنجر با قابلیت های جذاب

اضافه شدن ایموجی به مسنجر با قابلیت های جذاب

گوگل برنامه ها و سرویس های بسیار قدرتمند و زیادی را در سرویس های مختلف خود دارد و همین کار باعث پیشرفت چشمگیر این شرکت نسبت به دیگر شرکت های بزرگ دنیا بوده است که می توان گفت بهترین عملکرد گوگل می باشد.

این شرکت برنامه های مختلف و پروژه های زیادی را با موفقیت کامل به پایان رسانده و این کار باعث ایجاد یک حالت بسیار ایده آل می باشد که از سوی این شرکت برای کاربران ارائه داده می شود و حالتی بسیار مناسب محسوب می شود.

شرکت گوگل حالت ایموجی در لحظه را به مسنجر انحصاری خود اضافه می کند که کاربران می توانند با تایپ کردن بخشی از متن با کمک هوش مصنوعی ایموجی های متناسب با آن کلمه را به کاربران نشان دهد که بسیار جذاب و عالی می باشد.

اضافه شدن ایموجی به مسنجر به صورت تصادفی و میان متنی بسیار ایده آل می باشد و در نرم افزار های زیادی مانند تلگرام شاهد این حالت بسیار فوق العاده هستیم که باعث می شود تا اتفاق بسیار مناسب و فوق العاده ای برای این شرکت اتفاق بیافتد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گوگل توانایی های بسیار بالایی دارد و همین کار باعث ایجاد یک اتفاق بسیار مناسب و خاص می باشد که از سوی این شرکت برای کاربران ارائه داده می شود که می توان گفت یک اتفاق خاص و در عین حال جذاب برای مخاطبان این شرکت بزرگ و سرویس پیام رسانی محسوب می شود.

اضافه شدن ایموجی به مسنجر با قابلیت های جذاب

اضافه شدن ایموجی به مسنجر

گوگل اجرایی کردن توانایی های بسیار بالایی دارد و همین کار باعث ایجاد یک اتفاق بسیار ویژه و جذابی می باشد که از سوی این شرکت برای کاربران ارائه داده می شود و حالتی خاص و جذاب محسوب می شود که کاربران می توانند از این ویژگی استفاده کنند.

این شرکت برنامه های زیادی برای برنامه های خود دارد و قرار است در ماه های آینده تمامی آنها را به طور کامل راه اندازی کند و همچنین شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت خواهیم بود که می تواند بسیار فوق العاده و در عین حال خاص باشد.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر