اضافه شدن پادکست یوتیوب از سال ۲۰۲۱

اضافه شدن پادکست یوتیوب از سال ۲۰۲۱

YouTube قالب تبلیغ جدیدی را راه اندازی کرده است که به مارک ها راهی می دهد تا از صوت به عنوان اصلی ترین وسیله برای برقراری ارتباط پیام خود استفاده کنند. در اطلاعیه پلت فرم به اشتراک گذاری ویدیو ، گفته شده که قالب جدید برای هدف قرار دادن مخاطبانی است که از وب سایت برای “گوش دادن به محیط” استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، اگر برای گوش دادن به موسیقی و پادکست در پس زمینه ، به YouTube – سرویس اصلی و نه YouTube Music – دسترسی پیدا کنید ، به زودی با تبلیغاتی روبرو خواهید شد که به نظر می رسد برای رادیو یا خدماتی مانند Spotify ساخته شده اند. یوتیوب توضیح می دهد: “فکر کنید: اگر چشم هایم را ببندم ، می توانم به وضوح بفهمم که این تبلیغ چیست.”

طبق گفته ورایتی ، این اولین تبلیغات صوتی حدود ۱۵ ثانیه خواهد بود. آنها همچنان با یک م componentلفه بصری ارائه می شوند ، اما فقط تصاویر ثابت یا انیمیشن ساده خواهند بود. قالب جدید هنوز در مرحله بتا است ، اما ماه ها است که در حال آزمایش آلفا است. YouTube می گوید: “بیش از ۷۵ درصد از تبلیغات اندازه گیری شده تبلیغات صوتی در YouTube باعث افزایش چشمگیر آگاهی از برند شد.”

علاوه بر قالب تبلیغات جدید ، وب سایت همچنین ویژگی جدیدی را به نام مجموعه موسیقی پویا راه اندازی کرده است. آنها گروههای اختصاصی کانالهایی هستند که بر موسیقی تقسیم شده بر اساس ژانرهای محبوب مانند K-Pop و هیپ هاپ یا علایق مانند تناسب اندام متمرکز شده اند. باز هم ، هدف از این ویژگی جدید این است که بازاریابان بتوانند مخاطبان را بر اساس چیزهایی که دوست دارند ، هدف قرار دهند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
اضافه شدن پادکست یوتیوب

اضافه شدن پادکست یوتیوب

تمامی این برنمه ریزی ها و اضافه شدن این قابلیت ها می تواند بهبود زیادی به سرویس یوتیوب بدهد و ما نیز شاهد قابلیت های بسیار فوق العاده و هوشمندانه ای از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای یوتیوب برای کاربران خود در این عرصه خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر