اضافه شدن کلیپ بورد تیک تاک به سیستم عامل iOS

اضافه شدن کلیپ بورد تیک تاک به سیستم عامل iOS

اخبار و شایعات زیادی مبنی بر اینکه برنامه تیک تاک حالت کلیپ بورد را به سیستم عامل iOS منتقل خواهد کرد و ما شاهد این خواهیم بود که بلاخره بعد از مدت ها شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و فوق العاده برای این دسته از کاربران خواهیم بود.

احتمال اینکه این ویژگی به طور کامل در سیستم عامل iOS و کاربران اپل در دسترس باشد بسیار زیاد می باشد و این راهنمایی را می کند که شاهد یک اتفاق بسیار متفاوت و جالب از سوی این نرم افزار برای کاربران تیک تاک در حالت کلیپ بورد باشیم که می تواند مناسب و عالی باشد.

تامی میسک محقق امنیتی درمورد اضافه شدن این کلیپ بورد گفت: ۵۳ برنامه دیگر در سیستم عامل اپل شاهد اضافه شدن این ویژگی خواهند بود اما احتمال اینکه شاهد لو رفتن اطلاعات و شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار بد از لحاظ امنیتی برای کاربران خواهیم بود.

اضافه شدن کلیپ بورد تیک تاک به سیستم عامل iOS می تواند خبر خوشی برای کاربران این سیستم عامل باشد که بعد از مدت ها این ویژگی به نرم افزار تیک تاک که در گوشی های اپل پشتیبانی می شود عرضه شود که نسخه اولیه آن در گوشی های اندرویدی را شاهد آنها بودیم.

هنوز زمان عرضه نهایی نسخه جدید کلیپ بورد برای کاربران سیستم عامل iOS مشخص نشده است و باید به طور کلی شاهد این باشیم که این اتفاقات باعث به وجود آمدن حالت های بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی این نرم افزار برای کاربران اپل خود باشیم که قطعا حالتی جذاب و جالب خواهد بود.

اضافه شدن کلیپ بورد تیک تاک به سیستم عامل iOS

اضافه شدن کلیپ بورد تیک تاک

هنوز احتمال اینکه این ویژگی در سیستم عامل iOS راه اندازی شود مشخص نیست و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت توانایی این را خواهد داشت که بتواند به طور کلی شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار متنوع و جذابی از سوی این توسعه دهنده برای این سیستم عامل باشد.

توسعه دهندگان زیادی برای دریافت مجوز های صادر کننده برای سیستم عامل اپل دچار مشکلات زیادی می شوند و تیک تاک نیز امیدوار است بتواند مجوز راه اندازی این ویژگی را در این سیستم عامل را دریافت کند و برای کاربران خود بتواند این ویژگی و حالت را راه اندازی کند.

در کل تمامی حالت و ویژگی هایی که قرار است در این سیستم عامل راه اندازی شوند اتفاقات بسیار متفاوت و جذابی می باشند که از سوی این شرکت عرضه خواهد شد و ما نیز شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی این شرکت نرم افزاری خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر