اطلاعات لپ تاپ مک بوک پرو ۱۶ اینچی لو رفته است

اطلاعات لپ تاپ مک بوک پرو ۱۶ اینچی لو رفته است

اپل بعد از اینکه هفته گذشته اعلام کرد که قصد دارد آپدیت جدیدی برای سیستم عامل خود یعنی کاتالینا خواهد داشت. کنار همین آپدیت نیز به نظر می رسد که اپل قصد دارد تا لپ تاپ دیگری را به فهرست محصولات خود اضافه کند.

خبر ها حاکی از آن است که این لپ تاپ با صفحه نمایش ۱۶ اینچی همراه خواهد بود و با سیستم عامل جدید اپل، مک کاتالینا عرضه خواهد شد که هنوز این اخبار همانند یک شایعه در فضای مجازی و اینترنت پخش شده است.

یک وبلاگ فرانسوی تصاویری منتشر کرده است که ادعا می کند این تصاویر مربوط به محصول جدید اپل می باشد و نامگذاری و مشخصات فنی این محصول هنوز به بیرون منتشر نشده است.

با این حال اگر تصاویر مربوط به اپل باشد نشان از این است که اپل روی نکته ضعف های خود کار کرده است و توانسته است با حل کردن مشکلات خود در سری قبلی در این نیز دچار مشکلات نشود.

به نظر می رسد اپل قصد دارد تا طراحی کلی این محصول را مانند سری های قبلی خود بکند و تنها تفاوت میان مدل های جدید و قدیم، قطعات سخت افزاری خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اطلاعات لپ تاپ مک بوک پرو 16 اینچی لو رفته است

اطلاعات حاکی از لپ تاپ مک بوک پرو

هنوز اطلاعات و مشخصات کاملی از این محصول در دسترس عموم قرار نگرفته است، و می توان حدس زد که طراحی کلی و شکل ظاهری این محصول نیز مانند سری های قبلی دستگاه به شمار بیاید.

همانطور که از تصاویر پیداست اپل از یک طراحی کیبورد دیگر استفاده کرده است و همین نیز باعث می شود که بیشتر مشتریان و طرفداران اپل وابسته تر از گذشته به این محصول باشند.

باید منتظر ماند و دید که اپل برای این محصول چه برنامه ریزی هایی دارد و قصد دارد این محصول را به چه صورت و با چه مشخصاتی راهی بازار کند. می توان حدس زد که این محصول تا پایان سال ۲۰۲۰ راهی بازار شود و اگر هم اینگونه نبود در سال ۲۰۲۱ و همزمان با کنفرانس اپل معرفی خواهد شد.

هنوز اطلاعات دقیق و کامل نیست و تحریریه سایت CIMPOO هر موقع اخبار جدید درمورد این لپ تاپ را دریافت کردند به صورت لحظه ای آنرا در سایت قرار خواهند داد، پس با ما همراه باشید تا از دنیای روز فناوری و تکنولوژی دور نمانید.

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر