راهکار اپل برای اطمینان بیشتر به نمایشگر گوشی های تاشو

اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده برنامه جدیدی از اپل را منتشر کرده است. ان برنامه در مورد اطمینان بیشتر به نمایشگر گوشی های تاشو است.

یکی از مکان های ناامن این دستگاه ها بخش تا شونده آن ها است. جایی که ممکن است به مرور زمان پیکسل های شکسته در آن ظاهر شوند.

اپل تصمیم گرفت از یک لایه سخت اضافی برای پرکردن ترک ها استفاده کند. برنامه ریزی شده که در این لایه از “ذرات پرکننده در یک ماتریس پلیمری” استفاده شود. این می تواند ذزات سرامیکی، Al2O, MgAlO 4, SiAlON, AlON و Zr02 باشد.

همچنین لایه اضافی می تواند از صفحه در برابر ضربه بهتر محافظت کند.

البته اپل در مورد وجود حقوقی آیفون تاشو صحبت نمی کند و حتی ممکن است این حق ثبت اختراع به هیچ وجه اسفاده نشود. طبق شایعات، اپل اکنون در حال تست نمونه های اولیه آیفون های تاشو است، اما هنوز هیچ تصمیمی قطعی در مورد عرضه چنین دستگاهی نگرفته است.

اطمینان بیشتر به نمایشگر گوشی های تاشو
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اولین نگاه به آیفون تاشو

گوشی های تاشو در حال تبدیل شدن به یک بخش جدید در صنعت گوشی های هوشمند هستند. در حالی که همه برند ها در حال کار بر روی توسعه گوشی های تاشو هستند، بسیار بعید است که به این زودی ها به بازار عرضه شوند. اپل شرکتی است که از یک فناوری را در وهله اول به کار نمی گیرد. این موضوع را در ارائه گوشی های ۵G هم شاهد بودیم. حالا هم که شایعات مبنی بر اینکه اپل یک آیفون تاشو را عرضه خواهد کرد وجود دارد اما فعلا رسمی نیست.

اطمینان بیشتر به نمایشگر گوشی های تاشو

با این حال، خبر های اخیر نشان می دهد که امسال یک آیفون تاشو منتشر نمی شود. همچنین گزارش هایی وجود دارد که اپل از آیفون فلیپ در برابر آیفون تاشو طرفدارای می کند. یک طراحی مفهومی اخیرا از Technizo Concept با همکاری LetsGoDigital به ما نشان داده شده است.

با نگاهی به تصاویر، می توان دریافت که طراحی تفاوت چندانی با آیفون ۱۲ پرو مکس ندارد. صفحه نمایش این کانسبپ هم درست مثل گلکسی زد فلیپ سامسونگ است. با این حال، استادانه تر و برتر کار شده است.

این تنها یک طرح مفهومی است که بدان معنی است که قرار نیست دستگاه رسمی عین آن باشند. فعلا هیچ اطلاعاتی در مورد زمان برنامه ریزی اپل برای عرضه آیفون فلیپ وجود ندارد. با این حال، مطمئن هستیم که امسال با آن ملاقات نخواهیم کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر