اعتصاب کارگران آمازون آلمان بخاطر شیوع ویروس کرونا

اعتصاب کارگران آمازون آلمان بخاطر شیوع ویروس کرونا

تلاش هایی که آمازون برای مقابله با کووید ۱۹ انجام داده کافی نبوده است و شرکت های مختلف این کمپانی که در کشور های مختلف وجود دارند هرکدام از آنها به نوعی به این حرکت و بی توجهی های آمازون اعتراضات مختلف را علیه این شرکت انجام می دهند.

در آلمان کارگران این شرکت دست به اعتصاب دو روزه زده اند که شاهد اتفاقات عجیب و جالب هستیم که این شرکت شاهد آن بوده و اتفاقات بسیار بدی در انتظار آمازون در کشور آلمان می باشد که با کارگران بسیار خشمگین و عصبی روبه رو خواهد شد که می تواند به ضرر آمازون منجر شود.

طبق گفته نماینده کارگران آلمان به رویترز: حدود ۳۰ الی ۴۰ نفر از کارگران آلمانی آمازون به خاطر عدم تعطیل نشدن کارخانه و انبار های این شرکت بخاطر شیوع ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند که بخاطر این اتفاق کارکنان دیگر دست به اعتراضات گسترده زده اند.

اعتصاب کارگران آمازون آلمان نسبت به عدم اجرایی کردن اقدامات ایمنی می باشد که این شرکت در نظر گرفته است تا شاهد این حالت های عجیب میان کارگران آمازون و این شرکت باشیم که قطعا در فروش و روند کاری شرکت آمازون تاثیر منفی خواهد گذاشت.

همچنین آمازون حدود ۴ میلیارد دلار برای تمامی شرکت هایی که در کشور های مختلف وجود دارد از نظر ایمنی و لوازم بهداشتی تامین کرده است که به نظر می رسد این رقم واقعی نبوده و آمازون برا سردرگم کردن رسانه ها اعلام کرده است و تمامی ماجرا در اینجا به پایان نمی رسد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
اعتصاب کارگران آمازون آلمان بخاطر شیوع ویروس کرونا

اعتصاب کارگران آمازون آلمان بخاطر کووید ۱۹

کارکنان و کارگران آمازون که در آلمان مستقر هستند اعتراضات گسترده ای انجام داده اند و همین کار نیز باعث شده است تا شاهد حالتی متفاوت و عجیب از سوی این شرکت باشیم که نسبت به تمامی اعتراضات کارگران خود بی تفاوت می باشد که واقعا غیر قابل تحمل و عجیب می باشد.

علاوه بر عدم رعایت و ایجاد ایمنی برای کارگران، آمازون در مورد حقوق های پرداختی و برخی از قرارداد هایی که افراد در اثر ویروس کرونا نتوانسته اند به محل کار خود بروند و به این ویروس دچار شده اند حقوق های خود را دریافت نکرده اند که باز یک مشکل دیگری به وجود می آورد.

کارکنان آمازون در آلمان می خواهند بدانند که واقعا سطح ایمنی و بهداشت در این شرکت و در انبار های آمازون در آلمان چگونه می باشد و از چه وضعیتی برخوردار می باشد و آیا این کمپانی می تواند از نظر جانی تمامی کارکنان خود را در برابر این ویروس خطرناک محافظت کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر