اعلان سلامت آیفون ۱۲ برای کاربران خود

اعلان سلامت آیفون ۱۲ برای کاربران خود

در یک بروزرسانی جذاب از سوی اپل شاهد اضافه شدن قابلیتی بسیار مناسب و فوق العاده هوشمندانه هستیم که در دستور کار این شرکت قرار گرفته است و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت هایی هستیم که این شرکت می تواند حالت های مناسبی به وقوع بپیوندد.

حالت هایی که از سوی این شرکت در بالاترین سطح قرار گرفته است بسیار مناسب و خاص است و می توان گفت حالت های ایجاد شده توسط این شرکت در سطح بالا و بسیار بزرگی قرار گرفته است و می تواند حالت های بسیار مناسب و هوشمندانه ای به نمایش بگذارد.

توانایی های این شرکت در سطح قابل قبول و بسیار مناسبی قرار دارد و می توان گفت این حالت ها در سطح قابل قبول و بسیار مناسبی دارد که از این طریق کاربر می تواند با بهره گیری از سنسور های موجود در گوشی برخی از اعلاناتی درمورد بیماری های خاص را دریافت کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اعلان سلامت آیفون ۱۲ درمورد بخش قلب و عروقی خواهد بود و می توان گفت در این حالت شاهد به وقوع پیوستن حالت های مناسب خواهیم بود که توانایی های لازم و بسیار هوشمندانه این شرکت در بالاترین سطح و ایده آل ترین بخش خود قرار خواهد گرفت و می تواند مناسب و خاص باشد.

همانطور که در ساعت هوشمند اپل واچ شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات مناسب و خاص هستیم که از سوی این شرکت ارائه داده شده است و برای تشخیص ویروس کرونا موثر و قابل قبول محسوب می شود و همچنین باعث می شود تا آیفون ۱۲ نیز در این سطح از شناسایی قرار بگیرد.

اعلان سلامت آیفون ۱۲

ویژگی هوشمندانه آیفون ۱۲ باعث شده تا شاهد اتفاقات بسیار مناسب و خاص باشیم که این شرکت قدرتمند می تواند از خود به نمایش بگذارد و عملکرد مناسب و بسیار خاص این شرکت در بالاترین سطح ممکن قرار خواهد گرفت و می تواند عملکرد مناسب و بسیار خاصی به همراه داشته باشد.

سنسور های مفید کار شده در این گوشی برای شناسایی مشکلات قلبی از جمله نامنظم کار کردن قلب و همچنین عدم سازگاری آن با روند معمولی است که با استفاده از تشخیص های نوین برای شناسایی بیماری اقدام می شود و برای کاربر به صورت اعلان اطلاع داده می شود.

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر