اعمال تغییرات جدید توییتر بخاطر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

اعمال تغییرات جدید توییتر بخاطر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

توییتر از امروز تغییرات زیادی به خود خواهد دید و شاهد ایجاد برخی از تغییرات بسیار متنوع و عجیب از سوی این شرکت برای کاربران خواهیم بود که با کارایی های بسیار متفاوت و البته عجیب و غریب همراه خواهد بود که اتفاقات بسیار عجیبی به همراه خواهد داشت.

توییتر اعلام کرده برخی از تغییرات که باعث خواهند شد تا اتفاقات بسیار عجیب و غریبی را به وجود بیاورند را به طور عجیبی در بهترین حالت خود قرار خواهد گرفت و این یعنی شاهد حالت هایی خواهیم بود که می تواند برای بهبود بخش کاربری مناسب باشد.

این شرکت تغییرات زیادی برای بخش های توییت و هشتگ گذاری و حتی بخش های مرتبط با پست ها ایجاد خواهد کرد که در عین فوق العاده بودن بسیار ایده آل و جذاب می باشد که واقعا از سطح های بسیار متنوع و متفاوتی برخوردار خواهد بود.

اعمال تغییرات جدید توییتر باعث خواهد شد تا اکثر کاربران از وضعیت به وجود آمده ناراضی باشند و این یعنی به وجود آمدن اتفاقات بسیار بد و عجیب برای شرکت توییتر خواهد بود که از لحاظ رابط کاربری در بهترین حالت و شرایط ممکن قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نرم افزار توییتر انواع مطالبی که درمورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا منتشر خواهد شد را به صورت فیلتر وار مورد بررسی های اولیه قرار خواهد داد و قطعا شاهد حالت های بسیار عجیب و متنوع از سوی این شرکت هوشمند دنیای فناوری خواهیم بود.

اعمال تغییرات جدید توییتر

اعمال تغییرات جدید توییتر

اتفاقات اخیر توییتر با نوع جدیدی همراه خواهد بود و در عین خاص بودن بسیار ایده آل و همچنین فوق العاده خواهد بود که واقعا از قابلیت های بسیار ایده آل و فوق العاده ای بهره مند خواهد بود و این یعنی شاهد خوبی های این شرکت در بهترین حالت ممکن خواهیم بود.

توییتر این بار به نفع دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا حرکت می کند و این اتفاق باعث شده تا توییتر در آزادی عمل بسیار بزرگی قرار داشته باشد و شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل برای کاربران این نرم افزار بسیار هوشمند و فوق العاده باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر