تغییرات جدید پینترست با شخصی سازی جستجو ها

تغییرات جدید پینترست با شخصی سازی جستجو ها

نرم افزار پینترست جزو محبوب ترین شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد که با محوریت عکس و ویدیو برای کاربران عرضه شده است تا آنها از این ویژگی بسیار جذاب و خاص نهایت استفاده را داشته باشند که می تواند بسیار خاص و البته فوق العاده برای انواع استفاده ها باشد.

این شبکه اجتماعی تغییرات زیادی را برای خود به همراه خواهد داشت و گفته می شود پینترست در حال اعمال تغییرات جدی است تا بتواند کاربران زیادی را به سمت برنامه خود سوق دهد و این تغییرات در حال انجام گرفتن است که یکی از آنها همین تغییر جستجو می باشد.

شخصی سازی کردن جستجو ها در این نرم افزار به خاطر بالا بردن رابط کاربری ارائه می شود تا کاربران این شبکه اجتماعی بتوانند بهترین نتیجه ممکن را داشته باشند و احتمال اینکه این نرم افزار دوباره به اوج خود بازگردد بسیار زیاد و بالا می باشد.

تغییرات جدید پینترست باعث خواهد شد تا شاهد ایجاد حالت های متنوع و زیاد برای این نرم افزار و شبکه اجتماعی بسیار قدرتمند و خاص خواهیم بود که این شرکت به بهترین نحو ممکن در صدد تغییرات و اجرایی کردن تمام آنها می باشد و گفته می شود حالتی بسیار خاص و جذاب می باشد.

پینترست بهترین عملکرد فوق العاده و ایده آل دارد و این شرکت در نظر دارد تا به بهترین شکل ممکن تمامی حالت های بسیار مناسب و خوبی را برای کاربران به وجود بیاورد و احتمال شباهت زیاد این نرم افزار به اینستاگرام در آینده بسیار نزدیک می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
اعمال تغییرات جدید پینترست

اعمال تغییرات جدید پینترست

نرم افزار پینترست در حد اینستاگرام معروف و مشهور نمی باشد اما توانایی هایی که این شرکت در تغییرات جدید خود در حال اعمال کردن می باشد نشان داد می تواند یک رقیب بسیار سر سخت برای این شبکه اجتماعی پرطرفدار در دنیای شبکه های اجتماعی باشیم.

علاوه بر این تغییر، پینترست در حال ایجاد انتشار محتوای متنوع می باشد که می تواند یک قدم این شرکت را به جلو ببرد و این حالت یک اتفاق بسیار عجیب و ویژه از سوی پینترست برای کاربران می باشد که به بهترین شکل ممکن انجام خواهد گرفت که این شرکت در نظر گرفته است.

باید منتظر باشیم و شاهد اعمال تغییرات از سوی پینترست برای بخش نرم افزاری باشیم که این شرکت به بهترین نحو ممکن در حال انجام دادن آنها می باشد که به طور کلی باعث ایجاد یک حالت ویژه و خاص می باشد که این شرکت در حال انجام این ویژگی و حالت های جدید می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر