افتتاح فروشگاه فوجی فیلم در شهر لندن

افتتاح فروشگاه فوجی فیلم در شهر لندن

بلاخره بعد از مدت طولانی شرکت دوربین سازی فوجی فیلم،زمان افتتاح فروشگاه محصولات خود را در شهر لندن انگلستان اعلام کرد. فوجی فیلم تمامی محصولات خود را در این فروشگاه به نمایش و فروش خواهد گذاشت.

فوجی فیلم بعد از اینکه در شهر های نیویورک و کالیفرنیا فروشگاه های رسمی راه اندازی کرده بود دیگر در شهر های مختلف جهان برای باز کردن فروشگاه های رسمی برنامه ای نداشته بود، اما تصمیم گرفت خارج از آمریکا در کشور انگلیس نیز نمایندگی رسمی فروش محصولات خود را راه اندازی کند.

همچنین فوجی فیلم اعلام کرده است که به ۱۰۰ نفر اولی که اولین خرید را از این فروشگاه انجام دهند جایزه های ویژه ای در نظر گرفته است. برخی از رسانه ها جایزه ها را دوربین GFX100 فوجی فیلم اعلام کرده اند که بعید به نظر می رسد. افتتاح فروشگاه فوجی فیلم در کشور انگلستان می تواند برای این شرکت درآمدزایی زیادی را به ارمغان بیاورد.

فوجی فیلم علاوه بر این جایزه ها نیز، قرعه کشی میان افراد حاضر در روز افتتاحیه فروشگاه انجام خواهد داد، زمان این افتتاحیه ۸ دسامبر خواهد بود و با حضور مدیرعامل شرکت فوجی فیلم نیز همراه خواهد بود. در این قرعه کشی محصولات X-T3 و XF-18.55MM به عنوان جایزه به برندگان داده خواهد شد،ارزش هر دو این محصولات ۱۶۰۰ پوند می باشد.

این فروشگاه علاوه بر فروش سنتی نیز فروشگاه اینترنتی خواهد داشت و شهروندان لندن می توانند با مراجعه به سایت تمامی محصولات مورد نیاز خود را از این فروشگاه درخواست کنند. همچنین مدیرعامل فوجی اعلام کرده است که قرار است نمایندگی ها و عامل های فروش زیادی در سراسر دنیا و در شهر های بزرگ کشور های مختلف راه اندازی خواهند کرد.

افتتاح فروشگاه فوجی فیلم : اثبات قدرت بر رقیبان

علاوه بر فوجی فیلم برند ها و شرکت های بزرگی همچون سامسونگ و مایکروسافت در سال ۲۰۱۹ فروشگاه ها و نمایندگی های خود را ایجاد کرده اند، فوجی فیلم اولین برند دوربین می باشد که فروشگاه یا همان نمایندگی محصولات خود را در شهر لندن کشور انگلستان به معرض نمایش می گذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فوجی فیلم یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دوربین های لنز دار و با کیفیت های جهانی می باشد که با شرکت هایی همچون کنون و نیکون به رقابت می پردازد. این رقابت آنقدر حساس و نزدیک می باشد که با غفلت یکی از شرکت ها ، برند دیگری برتری را به دست خواهد آورد.

افتتاح فروشگاه فوجی فیلم در لندن می تواند یک نقطه قوت نسبت به حریفان این شرکت بزرگ باشد. آخرین محصول این شرکت فوجی X-T30 می باشد که با کیفیت عکسبرداری ۱۰۰ مگاپیکسل همراه می باشد. این محصول فوجی فیلم آنقدر قدرتمند می باشد که برای حریفان این شرکت یک محصول سخت و دست نیافتنی شده است.

طراحی فروشگاه

مدیر اجرایی فوجی فیلم درباره طراحی کلی این فروشگاه گفته است: ما طرح ها و ایده های زیادی داشته ایم و به نظر های جالب و زیبایی نیز دست یافته ایم که برای هر فرد جالب و خاص می باشد، ما برای اینکه بتوانیم از بهترین نوع طراحی استفاده کنیم مجبور شدیم از بهترین معماران دنیا کمک بگیریم. همچنین افزود:

شیگتاکا کورموری

طراحی این فروشگاه از سه طبقه مجزا طراحی و ساخته شده است و با الهام گرفتن از طبیعت و تشویق بازدیدکنندگان به تماشای محصولات و عکس های گرفته شده توسط دوربین های مختلف، طراحی زیبایی را به نمایش خواهیم گذاشت.

و در ادامه صحبت های خود گفت: ما با افتتاح فروشگاه فوجی فیلم در شهر لندن قصد داریم تا صنعت عکاسی و هنر عکاسی را میان مردم و تمامی افراد جامعه رواج دهیم. عکاسی یکی از بهترین هنر های دنیا به حساب می آید و یکی از رسانه های قوی برای برقراری ارتباط میان تمامی افراد می باشد.

قدرت عکس و عکاسی به قدری زیاد می باشد که برای برقراری های بزرگ و منعطف از عکس برای تبادل نظر و انتقاد استفاده می شود. عکاسی و عکس همیشه یکی از پر درخواست ترین هنر های دنیا محسوب می شود که در سراسر دنیا طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. درمورد همین مطلب هر گونه نظر و یا انتقادی دارید می توانید زیر همین پست آنرا با ما به اشتراک بگذارید.

___ با سیم پو باش تا ازدنیا دور نمونی ___

منبع techradar

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر