افت تعداد کاربران مایکروسافت بعد از یکسال

افت تعداد کاربران مایکروسافت بعد از یکسال

بعد از اینکه مایکروسافت در سال ۲۰۱۹ توانست رکورد خود را بزند و از لحاظ تعداد کاربران فعال یک رکورد تاریخی برای خود ثبت کند، این بار با مشکل کمبود کاربر مواجه شده است و دقیقا بعد از یکسال و گذشت یک سال از آن رکورد تاریخی شاهد افت ۵۰ درصد کاربران مایکروسافت بوده ایم.

دلیل این کار هنوز مشخص نشده است و می توان گفت ناسا دچار یک مشکل بسیار اساسی و بزرگی شده است که این شرکت را به ضرر دهی بسیار بزرگی وادار خواهد کرد و در نتیجه اتفاقات بسیار بد و فوق العاده سنگین برای ناسا خواهد افتاد.

مایکروسافت سال قبل با رکورد ۲ میلیارد کاربر فعال یک رکورد بسیار سنگین و فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشت و ما نیز شاهد حالتی بسیار فوق العاده و عجیب و غریب از سوی این شرکت در آن بازه زمانی فوق العاده بودیم.

افت تعداد کاربران مایکروسافت بعد از ۳۶۵ روز به ۱ میلیارد کاربر فعال رسیده، یعنی ۵۰ درصد کاربران این سیستم را ترک کرده اند و از پلتفرم های مایکروسافت استفاده نمی کنند و این یعنی اتفاقات بسیار بد و ناگوار برای این شرکت محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق گفته ها خروج بیل گیتس از مایکروسافت باعث به وجود آمدن چنین مشکلاتی شده و باعث شده تا اتفاقات سینوسی برای این شرکت رقم بخورد که در دوره ریاست این شخص چنین اتفاقاتی حتی برای یک روز برای مایکروسافت نیافتده بود.

افت تعداد کاربران مایکروسافت

افت تعداد کاربران مایکروسافت

هنوز دلیل افت این تعداد کاربر که بسیار زیاد می باشد نیز مشخص نشده و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت می تواند وضعیت را به حالت قبلی برگرداند یا بدون بیل گیتس این شرکت هم دچار مشکل خواهد بود و یک بحران جدی به همراه خواهد داشت.

شرکت اپل نیز بعد از فوت استیو جابز به مدت یک سال توانایی ارائه محصول و ایده های جدید را نداشت تا اینکه مدیریت جدید و جوانان خلاق به تیم اضافه شدند و راه استیو جابز را ادامه دادند و وضعیت را به حالتی قبلی بازگرداندن، به احتمال زیاد مایکروسافت نیز چنین حالتی خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر