افت فروش سامسونگ در یک دهه گذشته بخاطر کرونا

افت فروش سامسونگ در یک دهه گذشته بخاطر کرونا

سامسونگ همیشه جزو شرکت هایی بوده است که توانسته است فروش مناسبی را از خود به اجرا دربیاورد و همیشه در بالاترین حد خود قرار دارد و گفته می شود این باعث خواهد شد تا اتفاقات خاص و جالبی برای این شرکت در چند سال اخیر افتاده است.

در پی شیوع ویروس کرونا این شرکت اعلام کرده بود هیچ مشکلی برای فروش محصولات خود ندارد و بدون هیچ محدودیتی به ادامه فعالیت خود می دهد که در نهایت باعث خواهد شد تا اتفاقات بسیار جالب و خاصی برای این شرکت بیافتد.

امروز به طور رسمی مدیر فروش این شرکت اعلام کرده است، فروش محصولات این شرکت با یک مشکل بسیار جدی مواجه شده است که تابحال این شرکت در این حد دچار بحران اقتصادی نبوده است و همین نیز باعث می شود تا اتفاقات بسیار جالبی بیافتد.

افت فروش سامسونگ به گونه ای بوده است که در یک دهه گذشته تا اینقدر افت نداشته است و همین نیز باعث شده است تا یک آمار بسیار سنگین و عجیبی در بخش فروش این شرکت اتفاق بیافتد و این قطعا باعث خواهد شد تا سهام این شرکت افت بکند.

سامسونگ در پی این آمار ها و فروش های بی عدد باعث شده است تا برخی از فروشگاه های مرکزی خود را در مرکز شهر ها را به طور رسمی تعطیل کند تا شاهد این باشیم که این شرکت بعد از طی کردن یک روند صعودی دچار مشکلات فراوانی باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

افت فروش سامسونگ در یک دهه گذشته بخاطر کرونا

افت فروش سامسونگ

سامسونگ همیشه آمار هایی از فروش های بسیار بالای خود عرضه کرده است و گفته می شود این شرکت توانایی این را دارد که بتواند به طور کلی این روش را برای اینکه از این وضعیت بحران اقتصادی دور شود را در حال اجرایی کردن می باشد.

آمار هایی که از سوی سامسونگ عرضه شده است تابحال از سوی این شرکت منتشر نشده بود و شاهد ارقام بسیار شرم آور برای شرکتی در حد سامسونگ می باشد و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت توانایی این را دارد که از این شرایط بدون ضرر عبور کند و یا دچار مشکل خواهد شد.

مدیر اجرایی سامسونگ اعلام کرده است، اگر وضعیت اقتصادی اینگونه ادامه دار باشد قطعا دچار اتفاقات بسیار بدی خواهیم بود و این شرکت برخی از نیرو های خود را از دست خواهد  داد و این یک امتیاز بزرگ برای شرکت اپل خواهد بود تا بتواند از این شرکت عبور کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر