افت ۱۵ درصدی بازار گوشی های هوشمند هند در سال ۲۰۲۰

بر اساس گزارش های شرکت های تخقیقاتی Counterpoint و IDC، بازار گوشی های هوشمند هند ۱۳ الی ۱۵ درصد کاهش می یابد. گفته می شود که روند اخیر کاهش حقوق و کمبود نیروی کار به دلیل همه گیری COVID-19 علت این افت است.

درست قبل از اینکه دولت هند مقررات GST را تجدید نظر کند، فروش گوشی های هومنشد در اوج به سر می برد. افزایش مالیات گوشی های هوشمند از ۱۲ درصد به ۱۸ درصد در ماه گذشته هم باعث افت شد. این وضع به دنبال شیوع ویروس در کشور، بدتر شده است.

مصرف کننده آپدیت نمی شود

کارشناسان درگیر در بخش ردیابی فروش گفتند که اخراج و کاهش حقوق باعث شده تا مصرف کنندگان قبل از خرید کالا های غیر ضروری دو بار فکر کنند. با افزودن سوخت به آتش، شرکت های در تلاش برای جمع آوری منابع بودند. تدارکات نیز مسئله بزرگی بوده است.

از این رو، تولید به همین ترتیب کاهش یافته و شرکت ها با نیروی کار کمتری با گرما روبرو هستند. مهمتر از این، اصلاحات GST به آنها گزینه دیگری برای افزایش قیمت ها نداده است.

به علاوه، ناوکندار سینگ، مدیر تحقیقات IDC اظهار داشته است که دیدگاه فعلی فرار و بدبینانه از ویروس در بین مردم رواج یافته است. این امر باعث شده است تا مشکات مربوط به کارخانه ها و عدم تمای کاربران آپدیت دستگاه های خود که به بازار عرضه می شود، منجر شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

وی همچنین اضافه کرد که گوشی های هوشمند زیر ۱۰ هزار روپیه ممکن است ضربه ای متحمل شوند در حالیکه می توانند ۱۰ هزار الی ۲۵ هزار قطعه می توانند بفروشند اگر چه ممکن است با آمار سال های گذشته انتباق نداشته باشند. وی همچنین ابزار امیدواری کرد که نوسانات فعلی تقاضا تا ژوئن از بین برود.

بازار گوشی های هوشمند و مشخصات آن ها مورد هجوم قرار گرفته است

IDC همچنین خاطر نشان کرده است که بازار گوشی های هوشمند در سال جاری می تواند به کمتر از ۱۳۰ میلیون برسد. تخمین های اولیه مبلغ ۱۴۰ میلیون تلفات جدی داشته است. بازار گوشی های هوشمند با افت شدید ۴۲ درصدی نسبتب به سال گذشته، حتی خیلی بدتر هم خواهد شد.

معاون همکار GFK، نیکل ماتور گفت که مشتریان هندی نسبت به دیگران خوش بین تر هستند و خرید ها می توانند به به تاخیر بیفتد، اما فسخی در کار نخواهد بود. به طور خلاصه، کارشناسان پیش بینی افزایش تقاضا در ماه های اکتبر تا دسامبر سال جاری را می کنند. در صورت عدم موفقیت، این به معنای اعتصاب سنگین بر محموله های کلی است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر