افزایش ارزش سهام آمازون پس از گزارش درآمد سه ماهه آخر ۲۰۱۹

افزایش ارزش سهام آمازون پس از گزارش درآمد برج چهار ۲۰۱۹

تعطیلات به طور سنتی در میان قوی ترین خرده فروشان و برای آمازون است که قطعا بار دیگر صادق است. جف بزوس، مدیر عامل شرکت گفت که تعداد بیشتری از مردم در سه ماهه چهارم نسبت به گذشته به نخست وزیر پیوستند، و نشان داد که اکنون بیش از ۱۵۰ میلیون عضو نخست وزیر پرداخت شده در سراسر جهان دارند. سهام آمازون در حال افزایش است  و پس از اعلام درآمد عول تجارت الکترونیکی در سه ماهه چهارم که انتظارت را کاهش داد.

برای مدت سه ماه منتهی به ۳۱ دسامبر ۲۰۱۹، آمازون در مقابل انتظارات تحلیلگران وال استریت از ۸۶.۰۲ میلیارد دلار درآمد ۸۷.۴۴ میلیارد دلار درآمد کسب کرد. این افزایش ۲۰.۷۲ درضدی در مقایسه با ۷۲.۴ میلیاردی است که این شرکت در مدت مشابه سال ۲۰۱۸ وارد کرده است.

درآمد خالص ۳.۹ میلیارد دلار یا ۶.۴۷ دلار در هر سهم رقیق شده در مقایسه با انتظارات ۴.۰۳ دلاری بررسی شد. این فقط کمی بهتر از ۳.۸ میلیارد دلار آمازون است که در سه ماهه قبل به ارمغان آورد، اما با این حال، و این یک افزایش است و این دلیل کافی برای جشن گرفتن سرمایه گذاران است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

افزایش ارزش سهام آمازون

ارزش سهم در آمازون در پایان تجارت روز پنجشنبه با ۱۸۷۰.۶۸ دلار بسته شد. صبح روز جمعه، سهام با ۲۰۵۱.۴۶ دلار معامله شد. آنها نسبت به زمان نوشتن کمی به ۲۰۴۲.۶۱ دلار کاهش یافته اند، اما این هنوز هم افزایش بسیار محکم بیش از نه درصد برای سرمایه  گذاران است.

آمازون با نگاهی به سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ اظهار داشت که انتظار دارد درآمد بین ۶۹ میلیارد دلار تا ۷۳ میلیارد دلار باشد یا ۱۶ تا ۲۲ درصد بیشتر از سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ باشد.

گذشته از سایت آمازون رئیس و موسس آمازون یعنی جف بزوس، با اقتدار ثروتمند ترین انسان جهان است. اخیرا خبری درباره هک تلفن همراه جف بزوس انتشار کردیم که می توانید در ادامه این پست را هم بخوانید: هک تلفن همراه موسس آمازون

   ___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر