افزایش امنیت برنامه زوم توسط گواهینامه FTC

افزایش امنیت برنامه زوم توسط گواهینامه FTC

شرکت زوم که یکی از شرکت های قدرتمند نرم افزاری برای برگزاری رویداد های آنلاین با تعداد کاربر بسیار زیاد می باشد اعلام کرده به زودی امنیت جدیدی برای این شرکت و این نرم افزار ارائه داده خواهد شد تا کاربران بهترین تجربه ممکن را داشته باشند.

اتفاقاتی که شرکت زوم توانسته به بهترین شکل ممکن به انجام برساند به ایده آل ترین حالت ممکن رسیده و شاهد یک ترکیب بسیار مناسب و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی هستیم که توانسته عملکرد بسیار جذاب و هوشمندانه ای را از خود به نمایش بگذارد.

حالت هایی که برای بخش امنیت این نرم افزار در نظر گرفته شده است یکی از ترکیب های مناسب و خاصی می باشد که در حوزه اینترنت و آنلاین می تواند برای کاربران این اپلیکیشن قدرتمند، بسیار کارآمد و فوق العاده کاربردی باشد که این شرکت توانایی استفاده از آنرا دارد.

افزایش امنیت برنامه زوم با دریافت گواهینامه FTC امکان پذیر خواهد بود و تجربه بسیار خاص و فوق العاده ای را برای کاربران این نرم افزار به وجود خواهد آورد و می تواند برای برقراری تماس های تصویری یک امنیت خوب و ایده آل ایجاد کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این گواهینامه برای این نرم افزار نشان دهنده افزایش قابل توجه امنیت در تماس ها می باشد که کاربران می توانند اطلاعات و برخی مشخصات محرمانه خود را در میان بگذارند بدون اینکه هیچ شنود و حتی صداگذاری برای مکالمه های آنها به صورت آنلاین وجود داشته باشد.

افزایش امنیت برنامه زوم

افزایش امنیت برنامه زوم

حالت هایی که می تواند برای این برنامه در دست اجرا باشد بسیار کارآمد و فوق العاده هوشمندانه می باشد که زوم می تواند تجربه فوق العاده و خاصی را برای خود به ارمغان بیاورد و در نهایت شاهد یک خروجی بسیار جذاب و فوق العاده ایمن از سوی شرکت زوم خواهیم بود.

این بالا بردن امنیت مورد توجه سایت های بسیار زیادی قرار خواهد گرفت و قطعا یک تجربه بسیار حرفه ای و هوشمندانه ای را به اجرا در خواهد آورد و قطعا شاهد یک ترکیب بسیار مناسب و جذاب از سوی این شرکت خواهیم بود که به جذابیت این نرم افزار قدرتمند دنیای تصویری و مکالمه های ویدویی خواهد پرداخت.

ـــ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ـــ

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر