افزایش امنیت تراشه اسنپدراگون در نسخه های جدید

افزایش امنیت تراشه اسنپدراگون در نسخه های جدید

قابلیت و حالت هایی که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد بسیار مناسب و ایده آل است و این نشان دهنده ویژگی های قابل توجه و بسیار هوشمندانه از سوی کوالکام است که توانسته برای خود این حالت های فوق العاده را ایجاد کند.

اتفاقات به وجود آمده در بالاترین سطح کیفی قرار دارد و این شرکت توانسته برای خود قابلیت های مناسب و هوشمندانه را ایجاد کند و همین موضوع باعث شده تا شاهد فروش قابل توجه و بسیار بالای این شرکت در فروش تراشه گوشی های هوشمند باشیم.

طبق گفته های شرکت قرار است به زودی شاهد اضافه شدن ویژگی های بارز و قابل توجه برای بخش امنیت و سرعت بالا برای این نوع تراشه ها باشیم که از سوی کوالکام برای سری تراشه اسنپدراگون ارائه خواهد شد و امنیت قابل توجه برای خود خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

افزایش امنیت تراشه اسنپدراگون ویژه و فوق العاده خاص است و همین امر باعث شده تا نسخه جدید این سری بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و عملکرد قابل قبول و بسیار خوبی را به نمایش بگذارد و همین موضوع باعث خواهد شد تا شاهد فروش بالا باشیم.

افزایش امنیت تراشه اسنپدراگون

در سال ۲۰۱۷ ، Google اعلام کرد Project Treble ، یک طراحی مجدد مدولار در سیستم معماری سطح پایین آندروید است که قرار بود مدت زمان لازم برای تولید کنندگان تلفن برای به روزرسانی دستگاه های خود را با آخرین نسخه از سیستم عامل تلفن همراه خود کاهش دهد.

یک همکاری جدید بین گوگل و کوالکام ، شرکتی که پردازنده های اسنپدراگون را که در اکثر گوشی های اندرویدی می یابید ، ایجاد می کند ، این همکاری دو شرکت را برای بهبود Project Treble و ساده سازی بیشتر روند به روزرسانی برای دستگاه هایی که از چیپست Qualcomm استفاده می کنند ، مشاهده خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر