افزایش امنیت توییتر بعد از اتفاقات اخیر

افزایش امنیت توییتر بعد از اتفاقات اخیر

بعد از اینکه شاهد یک هک تاریخی از سرور های توییتر بودیم حالا شاهد ارتقا سیستم های امنیتی این شرکت هستیم تا دیگر این اتفاقی رخ ندهد و توییتر با چند شرکت بزرگ دنیا از جمله مایکروسافت و اپل در حال همکاری برای افزایش سیستم امنیتی می باشد.

این اتفاق بعد از اینکه به طور مستقیم چند هکر سیستم ها و سرور های توییتر را به طور کامل هک کردن اتفاق افتاد و این کار باعث شد تا شاهد حالتی بسیار ایده آل و خاص برای این شرکت بیافتد که واقعا بسیار بد و یک تجربه بسیار مفید برای بخش امنیتی شد.

حالا توییتر با برقراری یک دیواره امنیتی بسیار فوق العاده و سخت در حال افزایش سیستم ایمنی سرور های خود می باشد که به جرات می توان گفت از این به بعد یکی از سیستم های بسیار سخت و سنگین امنیتی در بین دیگر سرور های بزرگ دنیا قرار خواهد گرفت.

افزایش امنیت توییتر با بالا بردن سطح دسترسی می باشد که حتی اگر خود کارمندان توییتر به طور اشتباه بعد از چند تست برای وارد شدن به برنامه اشتباه کنند دیگر تا آخر توانایی این را نخواهند داشت که به این شرکت به طور مستقیم وارد شوند.

بخش امنیت جدید توییتر به گونه ای نوشته شده است که اگر فرد با یک سیستم چند بار لاگین اشتباه کند دیگر حتی سایت توییتر برای آن دستگاه باز نخواهد شد و هیچ تفاوتی با تغییر آی پی وجود ندارد که این نشان دهنده یک اتفاق بسیار عجیب و خاص می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
افزایش امنیت توییتر

افزایش امنیت توییتر

این اتفاق اخیر یک تجربه بسیار مفید و عالی برای شرکت توییتر و دیگر شرکت های بزرگ دنیا بود که سطح دسترسی و امنیتی خود را افزایش دهند و همین کار باعث ایجاد یک حالت بسیار ویژه و فوق العاده برای این شرکت در آینده خواهد بود.

همکاری هایی که توییتر با دیگر شرکت ها دارد نشان از کیفیت بالای این شرکت در حوزه امنیتی می باشد که بسیار خاص و در عین حال فوق العاده می باشد که این شرکت ها قرار است با کمک یکدیگر امنیت بسیار فوق العاده و بالایی را راه اندازی کنند.

در کل باید منتظر عملکرد خاص توییتر برای بخش امنیت باشیم و شاهد ایجاد پروتکل های امنیتی بسیار ایده آل و فوق العاده برای سرور های محلی و داخلی این شرکت برای جلوگیری از نفوذ های خارجی باشیم که دیگر این اتفاق بسیار عجیب و غریب برای سرور های توییتر نیافتد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر