افزایش تعداد گیمر های کرونایی از زبان مدیرعامل انویدیا

افزایش تعداد گیمر های کرونایی از زبان مدیرعامل انویدیا

با شیوع بیش از حد ویروس کرونا و ضربه ای که این ویروس به دنیای فناوری و دیگر مشاغل وارد کرد واقعا زیان های بزرگی محسوب می شود و شرکت های بزرگ توانایی مقابله با این ویروس را ندارد که متاسفانه باعث به وجود آمدن اتفاقات مناسب می باشد.

انویدیا یکی از شرکت هایی می باشد که در حوزه گیم فعالیت زیادی می کند و به نوعی می توان گفت یکی از پایه های اساسی دنیای گیم امروز محسوب می شود که طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد که واقعا از این شرکت حمایت می کنند.

مدیرعامل انویدیا کولت کرس اعلام کرده، کاربرانی که از پلتفرم های این شرکت استفاده می کنند نسبت به زمان دیگر افزایش یافته است و این بخاطر ماندن در خانه و قرنطینه های رسمی در سراسر دنیا می باشد که بسیار حساس و فوق العاده می باشد.

افزایش تعداد گیمر های کرونایی عنوان جالبی بود که از زبان مدیرعامل این شرکت گفته شد و با اشاره به اینکه این صنعت گیم رو به رشد است و قرار است به زودی اتفاقات بسیار جالبی از سوی این شرکت برای تمامی گیمر های سراسر دنیا بیافتد.

این شرکت با ساخت کارت های گرافیک بسیار قدرتمند شهرت دارد و در کنار آن نیز یک پلتفرم بازی آنلاین را با نام انحصاری انویدیا راه اندازی کرده است که باعث می شود تا کاربران زیادی با مراجعه به آن از قابلیت های بسیار فوق العاده و سرگرم کننده آن استفاده کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

افزایش تعداد گیمر های کرونایی از زبان مدیرعامل انویدیا

افزایش تعداد گیمر های کرونایی

تعداد کاربران فعال در پلتفرم گیم انویدیا حدود ۲ میلیون کاربر می باشد که یک مجموعه کاربر بسیار فعال دارد که باعث خواهد شد تا این شرکت به طور جدی و فوق العاده مورد استقبال قرار بگیرد و این روند قطعا به زودی مورد پسند قرار خواهد گرفت.

در این سیستم انویدیا حدود ۱.۵۰۰ بازی قرار داده شده است که به طور جدی و فوق العاده جذاب می باشد و این شرکت اعلام کرده است این حالت بسیار هوشمندانه خواهد بود و این حالت قطعا به زودی رو به افزایش نیز خواهد بود و کاربران زیادی را به خود جذب خواهد کرد.

بعد از اعلام مدیرعامل انویدیا شرکت های زیادی برای سرمایه گذاری بر روی این حالت انویدیا اقدام کرده اند که قطعا شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و هوشمندانه ای از سوی این شرکت برای کاربران و البته گیمر های دنیا خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.