افزایش تقاضای خرید آیفون در نیمه دوم سال ۲۰۲۰

افزایش تقاضای خرید آیفون در نیمه دوم سال ۲۰۲۰

اگر چه به نظر می رسد که تلفن های هوشمند جدید مطابق برنامه اولیه خود رونمایی شده اند، اما در کل بازار متحمل تاثیر بسیاری بوده است. و هر دلیلی برای پیش بینی اینکه بسیاری از تولید کنندگان رنج زیادی متحمل می شوند وجود دارد و بدتر از همه، بسیاری از شرکت های ناپایدار در سایه این وضعیت خراب کنار می روند.

البته، اپل و امثال آن با چنین خطری روبرو نیستند. اما طبق پیش بینی های قبلی، تقاضای مصرف کننده برای آیفون به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. در حال حاضر، برخی تحلیلگران معتقدند که شرکت مستقر در کوپرتینو ممکن است در نیمه دوم امسال بهبود یابد و ضرر های متحمل شده را جبران کند.

بر اساس یک گزارش اخیر بررسی انجام شده اخیر، کل محموله های گوشی های هوشمند امسال ۱۵ درصد کاهش می یابد. با این حال، شرکت خدماتی مالی کاون مفعتقد است که در نیمه دوم سال ۲۰۲۰، تقاضای مصرف کننده برای آیفون ها بهبود می یابد.

در گزارشی که روز دوشنبه توسط AppleInsider بین سرمایه گذاران منتشر شد، کاون انتظار دارد اپل در سه ماهه مارس ۳۳ میلیون آیفون بفروشد. برای سه ماه مارس، این تحلیلگر انتظار دارد که درآمد های آیفون بر اساس ۳۳ میلیون دستگاه فروخته شده به ۲۵.۱ میلیارد دلار برسد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آیا اپل تمام تمرکز خود را بر روی آیفون خواهد گذاشت؟

پس از سال ۲۰۲۰، کاون انتظار دارد که تقاضای مصرف کننده برای آیفون ۵G پایدار بماند. علاوه بر این، شرکت بانک سرمایه گذاری نیز معتقد است با توجه به مسدود شدن مرز کشور های عمده در جهان به دلیل همه گیری، تقاضا برای خدمات سرگرمی مانند اپل تی وی پلاس افزایش یافته است.

کاون پیش بینی می کند که بخش خدمات اپل همچنان قوی خواهد ماند. این منطقی است زیرا به دلیل سیاست های فعلی کرونا ویروس از خانه، خدمات سرگرمی در خانه محبوب تر می شوند.

با این حال، این همچنین می تواند باعث شود اپل در استراتژی خود تجدید نظر کند. در واقع، ما قبلا شاهد چنین روندی برای تمرکز بیشتر روی خدمات هستیم. و این وضعیت ممکن است باعث تقویت آن شود.

بخش خدمات در سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ با رشد ۱۸ درصدی سالانه همچنان به رشد خود ادامه می دهد. اون افزود که راه اندازی پیشنهاد های برتر مانند اپل تی وی پلاس می تواند این مسیر رشد را تسریع کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina
2 نظرات
 1. لیلا میگه

  یه سوال
  فرق اساسی بین گوشی های معمولی مثه سامسونگ و آیفون در چیه؟ که هی میگن آیفون آیفون

  1. رضا محمودی میگه

   با سلام
   دوست عزیز علت محبوب بودن گوشی های آیفون از جمله:
   . رابط کاربری خاص
   . امنیت بالا
   . کیفیت بالای قطعات سخت افزاری
   . در آخر هم یکی از علت های اصلی که خیلی هم ممرز است برند سازی فوق العاده کمپانی اپل است که تو کشور ما هم افرادی را که از محصولات اپل استفاده می کنند به عنوان یک فرد لاکچری می شناسند.

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر