افزایش زمان عملیات Ingenuity ناسا تا ۳۰ روز دیگر

افزایش زمان عملیات Ingenuity ناسا تا ۳۰ روز دیگر

هلیکوپتر Ingenuity ناسا در مریخ یکی از مهم ترین و بزرگترین عملیات هایی بود که ناسا در چند سال اخیر از خود به نمایش گذاشته است، این هلیکوپتر یکی از پیشرفته ترین فناوری های سازمان ناسا به شمار می رود و این سازمان توانسته عملکرد مثبت و قابل قبولی به اجرا بگذارد.

مریخ نورد و یا همان هلیکوپتر نبوغ ناسا، تا به اینجای کار ۴ پروژه متفاوت را بر روی سیاره مریخ با موفقیت به انجام رسانده و طبق اعلام ناسا قرار است به زودی عملیات جدیدی به مدت ۳۰ روز در سیاره سرخ انجام دهد که طولانی ترین روند عملیاتی ناسا در سیاره مریخ خواهد بود.

اکتشافات و دستاورد های این هلیکوپتر برای ناسا مفید بوده و همین موضوع باعث ارتباط بیش از حد ناسا و حفظ شرایط فعلی برای انجام عملیات متعدد است که برای این مریخ نورد در نظر گرفته است. کنترل این وسیله از طریق مرکز ناسا در شهر فیلادلفیا است و از طریق سیگنال های رادیویی ارتباط برقرار می کند.

افزایش زمان عملیات Ingenuity ناسا نشان دهنده جاه طلبی و بزرگ بینی های سازمان ناسا است که به زودی شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و همچنین کشفیات جالب خواهد بود.طبق اعلان جدید ناسا، این هلیکوپتر به مدت ۳۰ روز مداوم در هوای مریخ پرواز خواهد کرد و هدف اصلی برای پیدا کردن مکان مناسب برای ادامه اکتشافات خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این مریخ نورد به طولانی ترین روندی تبدیل خواهد شد که ناسا در عملیات خود استفاده می‌کند و این نگه داشتن و بالا بودن روند عملیات به مدت ۳۰ روز یک اتفاق قابل توجه و هوشمندانه به شمار می رود که سازمان ناسا قرار است در آینده روی این هلیکوپتر انجام دهد.

افزایش زمان عملیات Ingenuity ناسا

مدیر اجرایی عملیات ناسا در مریخ Lori Glaze گفت: ما این عملیات را با زمانبندی مناسبی آغاز کردیم و هدف خود از این عملیات فقط دستیابی به منابع مهم و خالص در سیاره مریخ است که با اکتشافات متنوع و متعدد پیگیر رسیدن به این اهداف هستیم. هوشمند بودن تجهیزات ناسا و ارتباط درست با زمین و حرکت درست باعث افزایش سرعت و تصحیح در این عملیات شده است.

ارتباط هلیکوپتر نبوغ و مریخ نورد مقاومت ناسا، یکی از دلایل مثبت و قابل تامل است که تا به امروز باعث پایداری در عملیات شده و قطعا این اتفاقات و حالت های به وجود آمده در بهترین شرایط ممکن اجرایی شده و ناسا خواهد توانست به بهترین شکل ممکن این عملیات را از خود به اجرا بگذارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر