سرعت تراشه اینتل Rocket Lake S بیشتر از نسل قبل

سرعت تراشه اینتل Rocket Lake S بیشتر از نسل قبل

حضور اینتل در رویداد CES 2021 یکی از جذاب ترین آیتم های این رویداد محسوب می شود، حضور این غول دنیای فناوری در این سطح بسیار قابل قبول و فوق العاده محسوب می شود و می توان گفت این شرکت توانایی های بسیار جذاب و خاص خود را در این رویداد به نمایش گذاشته است.

اینتل با حضور در این رویداد ضمن معرفی تراشه i9-10900K نسخه ۱۰ هسته ای از فناوری استفاده شده برای افزایش سرعت و کارایی تراشه های نسل جدید خبر داد و ما شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات در بالاترین سطح ممکن خواهیم بود که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد و در بالاترین سطح ممکن باشد.

معماری ساخته شده برای این نسخه از قابلیت های جذابی برخوردار است و می توان گفت خروجی بسیار مناسب و هوشمندانه به وجود آمده توسط این شرکت در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و همین موضوع باعث به وجود آمدن قابلیت های ایده آل و خاص خواهد بود.

سرعت تراشه اینتل Rocket Lake S نسبت به نسل قبلی خود ۱۹ برابر افزایش داده شده است و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار عجیب و غریب از سوی این شرکت خواهیم بود که در عجیب ترین شرایط ممکن ارائه داده خواهد شد و همین موضوع نگرانی های زیادی برای رقبای این شرکت به وجود آورده است.

همچنین علاوه بر افزایش سرعت، شاهد افزایش ۵۰ درصدی عملکرد گرافیکی خواهیم بود که در نسل جدید تراشه های اینتل راهی بازار خواهد شد، همچنین می توان گفت این شرکت توانایی های بسیار ایده آل و هوشمندانه ای دارد که می تواند در بالاترین سطح ممکن از خود ارائه دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
افزایش سرعت تراشه اینتل Rocket Lake S

افزایش سرعت تراشه اینتل Rocket Lake S

اضافه شدن فناوری Deep Learning Boost باعث سازگاری کلی این تراشه ها با فناوری هوش مصنوعی شده است و شاهد افزایش سرعت انتقال داده تا ۵.۳ گیگاهرتز خواهیم بود که کیفیت کلی دستگاه را تا حدود بسیار زیادی افزایش خواهد داد و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات جالب و قابل قبول خواهیم بود.

توانایی های این شرکت در بهترین شرایط ممکن قرار دارد و می توان گفت این شرکت توانسته عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد و قطعا در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد. اینتل به طور رسمی در این رویداد اعلام کرد قرار است برای نیمه دوم سال ۲۰۲۱ تراشه های جدید خود را عرضه کند.

کنار این رونمایی شاهد بهره گیری از ماژول هوشمند خواهیم بود که برای افزایش کارایی تراشه داخلی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و ترکیب جذابی برای بخش سرعت و همچنین عملکرد به وجود خواهد آورد که می توان گفت این شرکت می تواند اتفاقات خوبی در سال ۲۰۲۱ به وجود بیاورد، رقابت بین این شرکت و AMD نیز همچنان ادامه دار خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر