افزایش سرعت گوگل کروم تا سال آینده:بهره وری جدید گوگل

افزایش سرعت گوگل کروم تا سال آینده:بهره وری جدید گوگل

باز هم گوگل و این بار شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و فوق العاده هوشمندانه از سوی این شرکت برای مرورگر انحصاری خود هستیم که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و طبق گفته ها شاهد به وجود آمدن برخی از ایده های خاص و جالب برای این مرورگر خواهیم بود.

شرکت گوگل طبق بیانیه ای اعلام کرده قرار است به زودی شاهد افزایش سرعت و بارگذاری صفحه های وب در این مرورگر باشیم که نسبت به نسخه های قبلی خود افزایش قابل توجه و بسیار هوشمندانه ای خواهد داشت و می توان گفت بهترین حالت ممکن را به نمایش خواهد گذاشت.

گوگل توانایی و قابلیت های بسیار هوشمند و فوق العاده ای دارد که از خود به نمایش می گذارد و می توان گفت قابلیت های بی نظیر و بسیار خاص را از سوی این شرکت شاهد هستیم که می تواند به بهترین نحو ممکن از خود به ثبت و به نمایش گذاشته شود.

افزایش سرعت گوگل کروم می تواند رضایت کامل کاربران زیادی را به عهده داشته باشد و ما نیز شاهد اتفاقات بسیار مناسب و جذابی خواهیم بود که می تواند علاوه بر افزایش سرعت شاهد بالا بودن امنیت و بارگذاری صفحات در ایمن ترین حالت خود باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت ها و همچنین ویژگی های بسیار جذاب و فوق العاده خاص شرکت گوگل می تواند عملکرد بسیار مناسبی را به نمایش بگذارد و در نهایت شاهد یک خروجی بسیار جذاب و ایده آل خواهیم بود که این شرکت می تواند به بهترین نحو ممکن از خود به نمایش بگذارد.

افزایش سرعت گوگل کروم تا سال آینده

افزایش سرعت گوگل کروم تا سال آینده

این حالت تا سال ۲۰۲۱ انجام خواهد گرفت و به صورت آپدیت کلی برای گوگل کروم اضافه خواهد شد و طبق گفته این شرکت قرار است حجم کمتری نسبت به نسخه فعلی داشته باشد و حجم استفاده از رم کمتری داشته باشد که یک انتخاب خوب و ایده آلی محسوب می شود.

به طور کلی می توان گفت گوگل در حال راه اندازی یک رابط قوی کاربری می باشد که این شرکت را به صورت وحشتناکی به سوی موفقیت سوق می دهد و به زودی شاهد اتفاقات بسیار جذاب و مناسب علاوه بر گوگل کروم از سوی شرکت گوگل برای کاربران شاهد خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر