افزایش سفارش نمایشگر مینی LED اپل برای سال ۲۰۲۲

اپل ظاهرا تولید پنل های مینی LED خود را افزایش داده است و تولید کنندگان بیشتری وارد زنجیره تامین کنندگان این شرکت شده است. این افزایش تامین کنندگان، بخاطر نیاز بازار است. طبق گزارش ها افزایش سفارش نمایشگر مینی LED بخاطر محصولات جدید اپل برای اواخر سال ۲۰۲۲ است.

از آنجایی که اکثر محصولات اپل با نمایشگر مینی LED عرضه خواهند شد، قطعا تعداد پنل های تولید شده افزایش خواهد یافت. گفته می‌شود غول کوپرتینویی در حال آماده سازی خط تولید خود برای ساخت پنل های مینی LED برای اکثر محصولات جدید خود است.

محصولاتی که به احتمال زیاد از این پنل ها استفاده خواهند کرد عبارتند از، آیپد پرو، آی‌مک ۲۰۲۲ و مک بوک پرو است. این محصولات از پنل های مینی LED استفاده خواهند کرد و همین موضوع باعث خواهد شد تا زنجیره تولید این پنل ها افزایش پیدا کند.

در یکی از گزارش های منتشر شده، اشاره ای به تمامی نسخه های مک بوک پرو و آیپد پرو شده است که تعداد این محصولات افزایش خواهد داد. اپل در مدل های قبلی، فقط یک سایز برای محصولات پرو در نظر می‌گرفت که به نظر می‌رسد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بر اساس گزارش بلومبرگ، احتمال اینکه سری لپ تاپ های مک بوک ایر هم از پنل مینی LED استفاده کند وجود دارد. دلیل اینکه اکثر محصولات جدید این شرکت با پنل های mini led عرضه خواهند شد، بخاطر قیمت پایین و کیفیت بالای این نوع پنل ها است که جایگزین پنل های امولد و سوپر امولد خواهد شد. همچنین پنل های رتینا، قیمت نهایی بالایی دارند و زمان زیادی برای ساخت آنها صرف می‌شود.

تولید پنل های مینی LED

بخاطر دلایل ذکر شده، اپل به سراغ استفاده از پنل های مینی LED رفته است تا با وجود ارائه بهترین کیفیت، قیمت نهایی را نیز کاهش دهد. یکی از مهم ترین تامین کنندگان پنل های مینی LED اپل، برند تایوانی Epistar است که در صورت افزایش درخواست تولید باید شاهد اضافه شدن چند تامین کننده دیگر به زنجیره محصولات اپل باشیم.

یکی از برند هایی که احتمال پیوستن به تامین کنندگان اپل را دارد، برند Sanan Optoelectronics است که می‌تواند پنل هایی با قیمت پایین نسبت به دیگر تامین کنندگان ارائه دهد. طبق گزارش AppleThe، شرکت کوپرتینویی قصد دارد در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ محصولات جدید خود را با پنل های مینی LED روانه بازار کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر