افزایش ظرفیت گلکسی واچ ۴ نسبت به گلکسی واچ ۳

افزایش ظرفیت گلکسی واچ ۴ نسبت به گلکسی واچ ۳

طبق گزارش جدید SamMobile شرکت کره‌ای سامسونگ در نظر گرفته است برای گلکسی واچ ۴ و گلکسی واچ ۴ کلاسیک از تراشه جدید اگزینوس W920 استفاده کند. استفاده از این پردازنده باعث ازایش بهره‌وری در ساعت هوشمند خواهد بود و برای تجدید انرژی مفید خواهد بود.

این منبع نیز اعلام کرده است سامسونگ فضای ذخیره سازی نسل جدید ساعت های هوشمند خود را نسبت به نسخه قبلی افزایش دوبرابری خواهد کرد و این بدان معناست که سامسونگ قابلیت های جدیدی در نسل جدید خواهد داشت و نیازمند حافظه ذخیره سازی بیشتر برای پشتیبانی از تمامی آنها خواهد بود.

ساعت هوشمند گلکسی واچ ۳ به حافظه داخلی ۸ گیگابایت مجهز است که باید در گلکسی واچ ۴ به ۱۶ گیگابایت مجهز شود، و دلیل این تغییر بخاطر استفاده از سیستم‌عامل Wear گوگل خواهد بود که نیازمند فضای بیشتر برای استفاده بهتر از نرم افزار های جانبی برای این ساعت هوشمند است.

افزایش ظرفیت گلکسی واچ ۴ بخاطر این انجام خواهد گرفت که این ساعت به سیستم گوگل پلی متصل خواهد شد و کاربر علاوه بر دریافت فایل های صوتی اقدام به دانلود برنامه های مختلف برای ساعت هوشمند خواهد بود و قطعا برای نصب و اجرای برنامه ها نیازمند حافظه داخلی خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همچنین بالا گرفتن ظرفیت حافظه بخاطر محدود بودن بخاطر سیستم‌عامل است که حدود ۳۰ درصد حافظه را پر خواهد کرد و برای نصب برنامه ها دچار مشکل خواهد بود که سامسونگ با دو برابر کردن حجم و ظرفیت داخلی این محصول خود این مشکل را نیز برطرف می‌کند.

افزایش ظرفیت گلکسی واچ 4 نسبت به واچ 3

افزایش ظرفیت گلکسی واچ ۴ نسبت به واچ ۳

رابط کاربری جدید One UI سامسونگ، هماهنگی کامل با سیستم‌عامل ساعت های هوشمند این شرکت یعنی Wear OS خواهد داشت و تمامی برنامه هایی که بر روی گوشی هوشمند دارد نیز می‌توانید در ساعت خود استفاده کنید که قابلیتی بسیار هیجان انگیز و خاص از سوی سامسونگ برای این محصول به شمار می‌رود.

همانطور که میدانید زمان رونمایی و معرفی نهایی محصول همراه سری جدید گوشی های تاشو سامسونگ خواهد بود و باید منتظر عملکرد مثبت از سوی این شرکت باشیم که آیا توانایی این را خواهد داشت که بتواند یک محصول جذاب و بسیار کاربردی نسبت به نسخه های قبلی و همچنین محصولات موجود در بازار های جهانی تولید و عرضه کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر