قابلیت نرم افزاری گوگل پیکسل بسیار پیشرفته می باشد

قابلیت نرم افزاری گوگل پیکسل بسیار پیشرفته می باشد

شرکت گوگل برای گوشی های هوشمند خود یعنی سری های پیکسل از فناوری های بروز و هوشمند بهره مند شده است و این نشان دهنده اتفاقات بسیارخوب و فوق العاده از سوی این شرکت برای عرضه گوشی های هوشمند برای بازار های جهانی می باشد.

از قابلیت های جذاب گوگل عرضه قابلیت های نرم افزاری بسیار متعدد بعد از عرضه گوشی می باشد که یک حالت فوق العاده از سوی این شرکت محسوب می شود که کاربران خود را همیشه بروز نگه می دارد که از فناوری های بروز نهایت استفاده را داشته باشند.

آخرین قابلیت این شرکت حالت بهبود ویژگی های باطری در گوشی های پیکسل ۲ بوده است، علاوه بر قابلیت گفته شده گوگل در حال کار کردن بر روی یک حالت بسیار خاص برای تنظیم خواب و حالت های خواب می باشد که برای کاربر تمامی آنها را به طور کامل به نمایش می گذارد.

قابلیت نرم افزاری گوگل پیکسل بسیار جذاب می باشد و گوگل همیشه یک حالت فوق العاده برای تمامی نسخه های موبایل خود در نظر دارد و بعد از عرضه آن باعث می شود تا کاربران نهایت استفاده را از این حالت داشته باشند و در کل باعث جذابیت فوق العاده به این بخش می بخشد.

همچنین گوگل در نظر دارد قابلیت های متنوع و دیگری را به دستیار صوتی خود اضافه کند که کاربر می تواند از ویژگی های جذاب و بی نظیر این بخش نیز نهایت استفاده را داشته باشد و برای ضبط صدا و عملکرد این بخش می تواند حالت های مختلفی از سوی کاربر تعریف شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت نرم افزاری گوگل پیکسل بسیار پیشرفته می باشد

قابلیت نرم افزاری گوگل پیکسل

گوگل قابلیت های امنیتی جدیدی نیز برای گوشی های خود عرضه خواهد کرد و گفته می شود این حالت جزو برترین و بهترین قابلیت هایی می باشد که از سوی گوگل برای کاربران عرضه می شود و این یعنی نشان دهنده حالت جذاب این شرکت برای کاربران می باشد.

گوگل تصمیم گرفته است برای بخش گوگل مپ نیز یک آدرس دهی بی نظیر اضافه کند که باعث شد تا اتفاقات بسیار بدی برای این شرکت بیافتد که دوباره مجبور به عرضه یک نسخه درون برنامه ای با حجم کم شد که حالت قبلی را بسیار بهینه می کند.

همچنین شرکت گوگل تصمیم گرفته است رابط کاربری گوشی های سری پیکسل را به طور کل تغییر دهد و شاهد ایجاد بخش های مختلف به همراه آیکون های متفاوت و متنوعی خواهیم بود که از سوی این عرضه خواهد شد که به زودی شاهد تمامی آن قابلیت ها خواهیم بود.

این بروزرسانی ها به صورت درون برنامه ای و تکی عرضه خواهد شد و کاربران می توانند نسبت به کارایی های خود از تمامی آنها استفاده کنند و همین نیز باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون و متنوعی از سوی گوگل برای کاربران خود می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر