افزایش قیمت محصولات AMD در بازار سخت افزار

افزایش قیمت محصولات AMD در بازار سخت افزار

شرکت بزرگ AMD که در حوزه سخت افزار فعالیت می کند از قابلیت و توانایی های بسیار بالایی برخوردار می باشد و گفته می شود حالت های بسیار خاص و جذابی را از خود نشان داده است که اتفاقات بسیار مناسب را به وجود آورده است.

این شرکت جزو شرکت هایی بود که بعد از شیوع ویروس کرونا تمامی قیمت های خود را ثابت نگه داشت تا کاربران بتوانند با هزینه های مناسب اقدام به خرید محصولات این شرکت کنند که از این طرح نیز استقبال بسیار زیاد و جالبی شد.

AMD با این کار نشان داد لیاقت رسیدن به این رتبه و جایگاه را دارد و بیشتر از این جایگاه نیز برای این شرکت مناسب و ایده آل می باشد که به بهترین شکل ممکن تمامی برنامه ها و پروژه های خود را راه اندازی و اجرایی می کنند که بسیار فوق العاده و خاص می باشد.

افزایش قیمت محصولات AMD از امروز کلید خورده و طبق گفته مدیر محصولات این شرکت قیمت ها افزایش ۱۰ درصدی خواهند داشت تا ضرر هایی که بعد از شیوع ویروس کرونا و ثابت نگه داشتن قیمت ها به این شرکت وارد شده بود تا به حالتی بازگردد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این اتفاق می تواند باعث ایجاد دوباره رقابت میان شرکت اینتل و AMD شود و بار دیگر این بر سر قیمت و عرضه محصولات اتفاق خواهد افتاد که یک رقابت بسیار هیجان انگیز و فوق العاده ای می باشد که هر دو شرکت برای تصاحب این بازار تلاش می کنند.

افزایش قیمت محصولات AMD

افزایش قیمت محصولات AMD

افزایش و بالا رفتن قیمت ها به صورت صعودی نخواهد بود و AMD اعلام کرده بعد از مدت کوتاهی قیمت ها را به حالت اولیه خود باز خواهند گرداند که کاربران این شرکت بتوانند به بهترین نحو ممکن اقدام به خرید محصولات این شرکت بزرگ فناوری و سخت افزار بکنند.

تنوع محصولات و گسترده بودن بازار شرکت AMD باعث به وجود آمدن اتفاقات متفاوت و عجیبی برای این شرکت می شود که در بخش فروش محصولات مشکلات بسیار زیادی برای این شرکت به وجود می آید که تمامی آنها عوامل گرانی برخی از محصولات می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر