افزایش مدت زمان برنامه زوم برای برگزاری سمینار ها

افزایش مدت زمان برنامه زوم برای برگزاری سمینار ها

شرکت زوم برای اینکه کاربران خود در بهترین حالت ممکن از خدمات را برای بهترین نحو ممکن استفاده کنند ارائه می دهد برای برگزاری سمینار ها و اجرای کلاس های متنوع عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارند و بتوانند عملکرد.

بزرگنمایی یکی از معدود ذی نفعان بیماری همه گیر در حال انجام است ، به طوری که در ۱۲ ماه گذشته ابزار ویدئو کنفرانس با جنجال زیاد خانواده ها ، دوستان و کارگران به جای ارتباط حضوری ، به شدت در کاربران مشاهده شده است.

درست همانطور که برای شکرگذاری انجام شد ، این شرکت در هفته های آینده در تعطیلات مختلف محدودیت ۴۰ دقیقه ای برای حساب های رایگان را لغو خواهد کرد و به افراد این فرصت را خواهد داد تا زمانی که دوست دارند با عزیزان دور و نزدیک صحبت کنند ، صحبت کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

COVID-19 نحوه زندگی ، کار و جشن گرفتن ما را در سال ۲۰۲۰ تغییر داده است ، و مانند هر چیز دیگری در سال جاری ، فصل تعطیلات به نظر نمی رسد. “این شرکت در پستی اعلام کرد که این اقدام را انجام داده است. “به عنوان قدردانی از کاربران ما در مدت زمان فوق العاده ای ، ما برای ۴۰ بار در موارد خاص آینده محدودیت ۴۰ دقیقه حساب بزرگنمایی رایگان را برای همه جلسات در سطح جهان حذف می کنیم.

افزایش مدت زمان برنامه زوم

این گزارش اضافه کرد: “خواه در روز آخر هانوکا گرد هم آییم ، جشن کریسمس را بگیریم ، یا در سال جدید زنگ بزنیم ، یا آخرین روزهای کوانزا را جشن بگیریم ، کسانی که با دوستان و خانواده ارتباط برقرار می کنند کوتاه نمی شوند.

Google Meet همچنین تماسهای ویدئویی نامحدود را از مارس ۲۰۲۱ برای کاربران سطح رایگان خود ارائه می دهد. البته ، یک سری سیستم عامل وجود دارد که تماس های ویدیویی را ارائه می دهد – فقط مطمئن باشید که باید از قبل برنامه ریزی کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه شرکت کنندگان در نظر گرفته شده نرم افزار یکسانی را نصب کرده اند تا در روز جلسه وقت تلف نکنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر